Genç kızların hayallerini süsleyen Şehr-i Sima Gelinlik, Elbistan'da mağazasını açtı

Nikah, kına ve düğün yapacak gelin adayları ve yakınları için prestijli ve estetik seçeneklerini müşterileri ile buluşturan marka, Şahin Sposa olarak sadece Elbistan’a özel Moda Şehr-i Sima ismiyle Güneşli Mahallesi, Mevlana Caddesi, Kale İş Merkezi girişinde mağazasını açtı.

Elbistan’da hizmet verecek olan Moda Şehr-i Sima Gelinlik Mağazasının Sahibi Adem Şahin, "20 yılı aşkın zamandır gelinlik üretim ve imalat sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Bilindiği üzere Türkiye’de gelinliğin merkezi İzmir ve biz İzmir’de Şahin Sposa ismiyle yıllardır sektörde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Atölyemiz ve showroomumuz İzmir Çankaya’da. Gelinliklerimizi stil aşamasından, tasarımından, kalıp ve dikimine kadar, işlemelerine kadar kendi atölyemizde imal ediyoruz." dedi.

"20 YILI AŞKIN TECRÜBE"

Genç kızların hayallerini süsleyen gelinliklerin özel tasarım olduğunu ifade eden Şahin, "İzmir’den ülkemizin bir çok il ve ilçesine gelinlik göndererek genç çiftlerimize, gelinlerimize ulaştırıyoruz. Avrupa’ya aynı şekilde gelinliklerimizi gönderiyoruz. Ürün çeşitliliği olarak gelinlik, nişanlık, bindallı ve kaftan üzerinde çalışıyoruz. Yirmi yılı aşkın tecrübemizle işin çıraklığından yetişmemizin gücüyle sektörün kalitesini ve prestijini Elbistan’a taşımak istedik." dedi.

Şahin, "2020 sezonunda bir ilk yaparak perakende sektöründe kendi şehrimize Elbistan’ımıza mağaza açarak hizmet vermeye başladık. Hemşehrilerimize en kaliteli gelinlik, nişanlık bindallı ve kaftanları birinci elden kendi İzmir atölyemizden direkt olarak sunuyoruz. Şahin Sposa olarak sadece Elbistan’a özel Moda Şehr-i Sima ismiyle mağazamızı açtık. Yeni evlenen, nişanlanan çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz." diye konuştu.

- Elbistan Olay, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.elbistanolay.com/haber/5004518/genc-kizlarin-hayallerini-susleyen-sehr-i-sima-gelinlik-elbistanda-magazasini-acti