Anne çocuk kombininde başarı öyküsü: Melek İçmeli

Instagram hayatındaki yükselişini kızının doğumu ile birlikte yakaladığını ifade eden Melek İçmeli, herkesin bildiği üzere kızı Ayşenil’in dünyaya gelmesi ve kombin yaparak fotoğraf paylaşımında bulunmasıyla başarı basamaklarını teker teker çıkmaya başladı.

Kızı Ayşenil dünyaya geldiğinde aktif çalışma hayatını bırakarak tam zamanlı olarak annelik yapmaya başlayan Melek İçmeli, Instagram’da gerçekleşmiş olan başarı öykülerinden biri…

Önce kızı ile renk kombini yapması, daha da sonra da anne kız konsepti ile giyinip takipçileri ile paylaşması kısa zamanda Melek İçmeli’yi moda bloggerı olarak anılmasını sağladı. Günümüzde ise ikinci çocuğunun dünyaya gelmesi ile hayatına devam eden İçmeli, iki çocuklu hayat sürmekte ve çocukları ile birlikte kombinler yaparak takipçileri ile paylaşmaya devam etmektedir.

Başarıyı Sosyal Sorumluluğa Yönlendirmek

Instagram’da çocukları ile birlikte yaptığı kombinler ile takipçi sayısını her geçen gün arttıran Supermom Melek İçmeli, sosyal medyada kazanmış olduğu başarıyı sosyal sorumluluk projesine yönlendiren ve topluma yarar sağlayan kişiler arasında yer alıyor.

Kısa zamanda kazandığı takipçilerin yanı sıra, Instagram üzerinden aldığı yardım talepleri doğrultusunda arkadaşı ile birlikte sosyal sorumluluk projesi başlatan İçmeli, bu projenin gelirini maddi durumu olmayan ailelerin çocuklarının okutulmasında harcıyor. Her yıl düzenlenecek olan Supermom Festivali ile dikkatleri üzerine toplayan İçmeli, sosyal sorumluluğa anne olduktan sonra daha da öenm verdiğini dile getiriyor.

- Elbistan Olay, Medya bölümünde yayınlandı
https://www.elbistanolay.com/haber/4722161/anne-cocuk-kombininde-basari-oykusu-melek-icmeli