Elektriği kesilen çiftçiden AKEDAŞ ve AK Parti il başkanına: Allah bunları koronavirüs etsin

Ekinözü ilçesi, Soysallı Mahallesi'nde çiftçilik yapan Mücahit E. isimli bir vatandaş, borcundan dolayı elektriğini kesen AKEDAŞ'a tepkisini kendini videoya çekerek gösterdi. Pancar üretimi yaptığını ve borcundan dolayı elektriği kesildiği için üretim yapamadığını dile getiren vatandaş AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'dan da yardım istedi.

Mücahit E. çektiği videoda AKEDAŞ yetkililerine gittiğini, AK Parti İl Başkanına gittiğini ve elektriğin açılması için başvurularda bulunduğunu, buna rağmen bir sonuç alamadığını, üretim yapamazsa borcunu ödeyemeceğini söyledi.

ALLAH BUNLARI KORONAVİRÜS ETSİN

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısını da hatırlatan çitfçi, "sayın Cumhurbaşkanımız elektriği kesmeyin diye çağrı yapıyor. Arabamı satıp AKEDAŞ'a gittim borcun bir kısmını ödemek istedim kabul etmedi. AK Parti il başkanına gittim belki yardımcı olur diye o da borcunu ödeseydin kardeşim dedi bana. Ne yapacağımı şaşırdım. Allah AKEDAŞ'ı ve AK Parti il başkanını koronavirüs etsin. Bize hiç yardımcı olan yok. Sayın Mahir Ünal'a sesleniyorum bu işin bir hal çaresine bakın" dedi.

- Elbistan Olay, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.elbistanolay.com/haber/4308344/elektrigi-kesilen-ciftciden-akedas-ve-ak-parti-il-baskanina-allah-bunlari-koronavirus-etsin