- 12 Ekim 2019

Elbistan'ı sen yönetseydin neler yapardın?

Olay Sokakta programımızda, vatandaşlara "Elbistan'ı sen yönetseydin neler yapardın?" sorusunu yönelttik. Gerçekten ilginç cevaplar geldi.. Hep birlikte izleyelim.

Elbistan'da çekmiş olduğumuz sokak röportajında vatandaşlara "Elbistan'ı sen yönetseydin neler yapardın?" sorusunu yönelttik. 

Vatandaşlar neleri yapacağını ve neleri değiştireceğini sıralarken, birçok kişi de Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz'ün yaptığı çalışmaların olumlu olduğunu daha da iyi olabileceğini söyledi.

İSTİHDAM VURGUSU

Bir çok vatandaş Elbistan'da istihdamı artırmak için çalışmalar yapılabileceğini, bunun için gayret gösterilmesi gerektiğini söyledi.

BIRAKIP GİDERİM..

Memleketten bıkmış usanmış birkaç kişi ise imkanı olsa hemen bırakıp gideceğini söyledi.. Daha fazlası için röportajımızı izleyebilir ve yorum yaparak katkıda bulunabilirsiniz.

Daha fazla  sokak röportajı ve Elbistan ile alakalı daha fazla video için kanalımıza abone olmayı unutmayın. Ayrıca videoya yorum yaparak çekmemizi istediğiniz röportaj konularını da belirtebilirsiniz.

Elbistan Olay YouTube kanalına buradan abone olabilirsiniz: youtube.com/elbistanolaycom


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Elbistan Olay Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Elbistan Olay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.