- 16 Kasım 2018

Çiftçinin Mutlucan Şeker Fabrikasına isyanı!

Afşin'de çiftçilik yapan bir vatandaş, pancarlarının halen sıra gelmemesinden dolayı alınmamasına bu yüzden de aniden bastıran karda pancarların kullanılamaz hale gelmesine bu videoyu çekerek isyan etti.

DAMARDAN GİRDİ

Videyo çeken dayı resmen bizi hipnoz etti kurduğu cümlelerle damarımıza basan bu dayının "Erkeağeseniz yayınlamayın aha" dediği bu videoyu yayınladık :)


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Elbistan Olay Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Elbistan Olay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

07

Emir - Bu oğlu savcı olan çiftçi mi bilen var mı

Yanıtla . 0Beğen 12 Aralık 23:11
06

Ahmet Deren - Sen nasıl bir fırıldakmışsın nasıl bir yalakaymışsın kamyon lar gönderilip pancarın tarladan toplanınca anında döndün .... tipik bir AKP secmeni !!

Yanıtla . 5Beğen 22 Kasım 15:22
05

Gurbetteki... - Çiftçi bir de şunu diyor: Erkekseniz bunu kesmeden yayınlayın!

Yanıtla . 4Beğen 18 Kasım 17:13
04

Karahsanuşakli - helal olsun size keşke benim yorumları da yayınlasanız tarafsızlıgınızı görsek

Yanıtla . 4Beğen 17 Kasım 21:16
03

Elbistanli - ÇİFTÇİLERİMİZ HİÇ KUSURA BAKMAYINIZ SİZ BUNLARI HAKEDİYORSUNUZ. BOŞU BOŞUNA İSYAN ETMEYIN. ZAMANINDA FABRİKALAR SATILIRKEN O KADAR MİTİNG YAPILDI ELBİSTANIN BÜTÜN ÇİFTÇİLERİ FABRİKALAR SATILMAMASIN DİYE DESTEK OLMADI.SONRADA BÖYLE VİDEOLAR ATIP İSYAN ETMEYİNİZ.

Yanıtla . 13Beğen 17 Kasım 12:17
02

Celal Akkuş - Şeker fabrikası satılırken maalesef çiftçi ve esnaf vatandaşlarımız yapılan protestolara karşı duruşların hic birine destek vermediler. Satılsın dediler. Tabiki bu duruma sevinmiyorum ama böyle olacağı apacaik ortadaydı.

Yanıtla . 10Beğen 17 Kasım 01:50
01

Polat Mithat - video keserek yayınladınız...adamsaniz tamamını yayınlayın . kestiginiz yerlerde küfür yok hakaret yok . neden kesip yayınlıyorsunuz. madem adamsiniz. tamamını yayınlayın...

Yanıtla . 14Beğen 17 Kasım 00:53