- 16 Kasım 2018

Durmuş Küçük'ten son dakika açıklaması

Bugün İçişleri Bakanlığı tarafından Başkanlık görevinden uzaklaştırılan Durmuş Küçük gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Küçük yaptığı açıklamada "Değerli hemşerilerim hepinizi cenabı Allahın selamı ile selamlıyorum. Şahsımı iki dönem belediye başkan adayı gösteren Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyfendiye teşekkür ediyorum.

Ayrıca gerek seçim sürecinde gerekse belediye başkanlığım sürecinde verdikleri desteklerden dolayı Elbistan halkına teşekkür ediyorum.

Belediye başkanlığım süresince asvalt çalışmalarından halk ekmeğe kadaronlarca parktan şehir giriş çıkışlarının yapılmasına kadar, işsin gençlerimizin işe alınmasından sahir başarılı çalışmalarına kadarbir çok alanlarda başarılı faliyetler yürüttük.

Belediyemizin gerçekleşen bütçesini yaklaşık beş kat arttırdık. Belediyemiz kendi ölçeğinde Türkiye nin en borçsuz belediyelerinden biridir. Değerli hemşerilerim yaklaşık üç yıldır bağımsız belediye başkanı olarak görev yapmaktayım.

Bu süreç zarfında her zaman Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında tarafında durma gayretinde oldum.

Gerek 15 Temmuzda şehir meydanına ilk saatlerde inmek suretiyle gerekse refarandum sürecinde Evet bürosu açarak iahsıma ait katkılar da bulunmak suretiyle çalışmalara katıldım.

Değerli hemşerilerim bugün itibari ile geçici olarak görevden uzaklaştırılmış bulunmaktayım biz hayrın ve şerrin cenabı Allahtan geldiğine inanlardanız. Sizleri cenabı allaha emanet ediyorum. Hoşçakalınız diyorum." ifadelerini kullandı.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Elbistan Olay Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Elbistan Olay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

17

Ramazan Yeti̇şgen - Dürüst başkan yolun açık olsun . ekinözü seninle gurur duyuyor.

Yanıtla . 1Beğen 25 Kasım 23:15
16

Tulum - Yazık ettin güzelim memleketime.her gurbetten geldigimde biraz daha pislenmis ölü bir şehir ile karşılaştım.utanç kaynagisiniz.

Yanıtla . 5Beğen 25 Kasım 00:22
15

Elbiistan Sevdası - bunu yapanlar utansın başkanım yolun acık olsun Elbistan senle kurur duyuyor bunun oyun oldugunu Elbistan biliyor başkanım yine aday ol yine kazanırsın onlar utansınlar bundan secime 1 veya 2 ay kala bunu yapmaları onları kücük düşürdü hakkımızda helal sana başkanım

Yanıtla . 3Beğen 21 Kasım 23:22
14

Nankördeğilizfarkındyz - Harcadılar seni başkanım biz gördük senin nasıl iş yaptığını sonradan yapılan oyunlarla elini kolunu bağlayanlar utansın senin bir suçun yok fakat suç sana kaldı. Yolun açık olsun

Yanıtla . 7Beğen 17 Kasım 15:49
13

Sıla Hasreti - Allah(C.C.) herşeyi gören ve bilendir. Kulunun adaleti belki yanılır aldanır ama O yüceler yücesinin hesabı da terazisi de şaşmaz... Memleketinden uzakta bir Elbistanlı olarak tek temennim bu memlekete bu Ülkeye hainlik edip nefsine hizmet edenleri hem bu dünyada hem ahirette kahr-u perişan eylesin Rabbim.

Yanıtla . 10Beğen 17 Kasım 10:08
12

Elbistanlı - Allah yolunu açık etsin. Bu saatten sonra Elbistan halkına layık çalışmayı seven kişilere destek verirsiniz inşallah.

Yanıtla . 3Beğen 17 Kasım 09:06
11

Elbistan li - Allah razı olsun başkanım , sen gönüllerin başkanısin , seni böyle üzen Elbistanimizi üzen milletvekili nede Elbistan gereken cevabı verecek. Yolun açık olsun...

Yanıtla . 4Beğen 17 Kasım 07:45
10

Enteresan - Haksızlık yapana haram olsun dünya ve ahiret

Yanıtla . 6Beğen 17 Kasım 01:58
09

Enteresan - Ben sana oy vermedim bende vebal yok ......paksoy un kıymetini bilmedi elbistan ......hakkım da kim yolsuzluk haksızlık yaptıysa a.dan z ye haram olsun

Yanıtla . 5Beğen 17 Kasım 01:56
08

Efendi̇aga - AKLIMIZLA ALAYMI EDİYON ANLAMIŞ DEĞİLİM ÇOKMU AKILLISIN BORÇSUZ BELEDİYEDEN BAHSEDİYORSUN YAKLAŞIM 60 TRİLYON BORÇ VAR NE İÇİRDİLER SANA BU KONUŞMAYI YAPMAK İÇİN SEN KENDİN BİLE İNANMIYORSUN BU AÇIKLAMAYLA SENİN GİTMEYİN ZARARI YOK MEMLEKETİ 20 YIL GERİYE BIRAKTIN SANA GEÇMİŞİNE RAHMET OKUYACAK BU MEMLEKETİN İNSANLARI SEN İSTANBULA YERLEŞTİN MEMLEKETİ NE HALE KOYDUN DALGAMI GEÇİYORSUN BİZİMLE ELBİSTAN ELBİSTAN OLALI BÖYLE ZULÜM GÖRMEDİ

Yanıtla . 23Beğen 17 Kasım 00:53
07

Elbistanlı - Yürü git kovuldun hala sn cumhurbaşkanım deyip duruyon..

Yanıtla . 13Beğen 17 Kasım 00:52
06

Hakan - Söylesene ben im suçum yok diye erkeksen elbistanı yedin bitirdin daha da Elbistan toprağına uğrama bence

Yanıtla . 16Beğen 17 Kasım 00:46
05

Kazım Yücel - 180.000.000 milyon borç bıraktın.elbistanı mahvettin.

Yanıtla . 16Beğen 16 Kasım 22:33
04

Elbistanlı - görünen köy kılavuz istemez ne asvaltı yaptın elbistan şu an 10 yı geriye götürdün

Yanıtla . 18Beğen 16 Kasım 22:00
03

Reşit Solmaz - Fakir fukara babası

Yaptığı her çalışmayla ilgili tek tek soruşturma açtılar. Adam yedi yıldır yargılanıyor. Çekemediler bunu

Yanıtla . 7Beğen 16 Kasım 22:00
02

Fahri - Ne asvalti ne işi Elbistan 20 sene geriye gitti buna sebep olanlara hakkımızı helal etmiyoruz

Yanıtla . 18Beğen 16 Kasım 21:39
01

- harcadılar seni durmuş başkan önünü kestiler iş yapamaz hale getirdiler allah belâlarını verecek..

Yanıtla . 12Beğen 16 Kasım 21:38