Elazığ'da 16 Aralık cuma günü okullar tatil edildi

Elazığ Valiliği'nden yapılan duyuruda kentte Perşembe günü okulların tatil edildiği duyurulmuştu. Son dakika Valilik duyurusuna göre Elazığ'da 16 Aralık Cuma günü de okullar tatil edildi. İşte detaylar..

Elazığ'da 16 Aralık cuma günü okullar tatil edildi

Olumsuz hava şartları, buzlanma ve etkili olan kar yağışı sebebiyle Elazığ'da okullar tatil edilmişti. Elazığ Valiliği'nden yapılan açıklamada "Yoğun kar yağışı ve kuvvetli buzlanma riski nedeniyle İl Hıfzıssıhha Kurulu Kararıyla Elazığ genelinde tüm okullar 15 Aralık 2016 Perşembe günü tatil edilmiştir. Ayrıca engelli ve hamile kamu görevlileri de aynı gün idari izinli sayılmıştır" denilmişti.

Elazığ'da eğitim gören binlerce ilkokul,ortaokul ve lise öğrencisi şimdi ise Elazığ'da 16 Aralık Cuma günü okullar tatil edilecek mi? sorusunu araştırıyor.

ELAZIĞ'DA CUMA GÜNÜ OKULLAR TATİL Mİ?

Elazığ Valiliği tarafından henüz 16 Aralık Cuma günü kar tatline ilişkin bir açıklama bulunmuyor. Bu haberi takip ederek son dakika gelişmelerini öğrenebilirsiniz.

Elazığ hava durumu raporlarına göre bu hafta parçalı bulutlu ve güneşli geçeceği için Elazığ'da okulların tatil olacağı sanılmıyor.

SON DAKİKA ELAZIĞ TATİL HABERİ

Elazığ Valiliğinden yapılan açıklamada "Olumsuz hava koşulları ve kuvvetli buzlanma nedeniyle İl Hıfzıssıhha Kurulu Kararıyla Elazığ merkez ilçe ile Karakoçan, Palu, Kovancılar, Alacakaya, Arıcak, Maden, Sivrice ilçelerinde tüm okullar 16 Aralık 2016 Cuma günü tatil edilmiştir." denildi.

Elazığ'da okullar Cuma günü tatil edildi.

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2016, 19:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
yusuf
yusuf - 1 yıl Önce

lütfen tatil olsun lütfen

ramazan
ramazan - 1 yıl Önce

tatil olsun

veysel karani
veysel karani - 1 yıl Önce

inşAllah okullar tatil edilir amin

hüseyin
hüseyin - 1 yıl Önce

tatil olacak hava yok

burak
burak - 1 yıl Önce

keşkeee tatil olsa

taner
taner - 1 yıl Önce

bir gün için neden okula gidiyoruz ki ( tatil olsun )

mahmut
mahmut - 1 yıl Önce

hayır tatil olmasın yerli malı var

hasan
hasan @mahmut - 1 yıl Önce

beyler sabah 6.50 de hava buz kar var tatil edilsin bir zahmet

mira
mira - 1 yıl Önce

istemiyorum tatil olmasını böyle adaletmi olur vali çocuklar üşümesin diye tatil ediyor çocuklar ise çıkıp dışarıda karla oynuyor inşAllah tatil edilmez