Elbistan Olay'dan web sitesi ve reklam kampanyası

Hazırlamış olduğumuz kampanya ile özgün görsellik ve içerikli web siteleri hazırlarken, çok çeşitli hizmetlerde sunuyoruz. Sizin için hazırladığımız avantajlarla dolu web sitesi kampanyalarını kaçırmayın! İşte tüm detaylar.

Elbistan Olay'dan web sitesi ve reklam kampanyası

Hazırlamış olduğumuz kampanya ile reklam fiyatına web sitesi sahibi olabilirsiniz. Elbistan esnafı için hazırladığımız kampanya paketi 'reklam + web sitesi + sosyal medya kurulumu + haber desteği' şeklindedir.

Tamamen Yeni Türk Ticaret Kanunu'na uygun şekilde firmanıza hazırladığımız internet sitesini yayına alıyor ve Elbistan Olay'da firmanızın reklamını yapıyoruz. Bunun yanı sıra Sosyal Medya (facebook,instagram,twitter,google+) sayfalarınızı kuruyor ve sizin için açtığımız web sitesi ile ilişkilendiriyoruz. Ayrıca kampanyadan yararlananlar firmalar için haber desteği veriyoruz.

Hazırladığımız kampanya kurumsal firmalara yönelik olup, firmanızın ihtiyaç duyabilceği bütün özellikleri ve standartları barındırmaktadır. Bu kampanya kapsamında yapılan bütün projeler sıfırdan yapılmaktadır. Firmanızın kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtacak sizin beğeninizle sonuca ulaşacağımız bir tasarım yapılacaktır.

1- WEB SİTESİ 'TEMEL ÖZELLİKLER'

Alan Adı ve Hosting: Alan adı tescili ( www.firmanizinadi.com ) + 1 GB Hosting + 10 GB Aylık Trafik + 20 Adet E-posta + Mailler için Anti Spam

Tasarım: Firmanızın kurumsal kimliğine özgü sizinle fikir alışverişinde bulunarak baştan oluşturacağımız profesyonel tasarım.

Bölümler: Anasayfa + Kurumsal + Ürünler / Hizmetler + Referanslar + Fotoğraf Galerileri + Videolar + Anket + İletişim + Haber & Duyurular + Site içi arama + Dinamik Formlar + Harici Sayfalar (Bu bölümlerden size uygun olanları seçebilirsiniz veya yukarıda belirtilmeyen ancak ihtiyacınız olan başka bölümler ekleyebiliriz.)

Kontrol Paneli ( İçerik yönetim sistemi ): Yukarıda belirtilen bölümlerin tamamını Türkçe kontrol panelinden dilediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

Kontrol Paneli Eğitimi: Kontrol panelimiz oldukça kolaydır bilgisayarda oyun oynayabilen kişilerin bile kolayca yönetebileceği şekildedir, tamamen Türkçedir ve gerekli destek tarafımızca sağlanacaktır.

2- SOSYAL MEDYA

Firmanıza özgü kurumsal Facebook, Twitter ve Google+ sayfalarının tasarımı yapıyoruz. Sitenizin içeriklerin Facebook ve Twitter ile uyumlu olmasını sağlıyoruz böylece paylaşımlarda veya beğenilerle markanızın hayran kitlesini arttırabilirsiniz.

3- HABER DESTEĞİ 

Firmanızı, günlük 25.000 - 30.000 arası ziyaretçi kitlesine sahip elbistanolay.com'da 'manşet haber' yapıyoruz ve Facebook, Twitter, Instagram, Google+ sayfalarımızda paylaşıp daha çok kişinin erişmesini sağlıyoruz.

4- REKLAM

Kampanyadan faylanan firmalar için elbistanolay.com'un boş reklam alanlarında reklamınızı yayınlıyoruz ve reklam ile web sitenizi ilişkilendiriyoruz. Yani ziyaretçi reklama tıkladığı zaman direk firmanız için kurduğumuz web sitesine yönleniyor.

HEDİYE ANALYTICS

  • Sitenizi ziyaret edenlerin detaylı istatiksel verilerine cep telefonunuzdan dilediğiniz zaman erişebileceksiniz
  • Sitenizde online olan ziyaretçi sayısı
  • Günlük, Haftalık, Aylık, Yıllık veya seçtiğiniz zaman dilimindeki ziyaretçi raporları
  • Ziyaretçilerin sitenize hangi yollardan eriştikleri
  • Ziyaretçilerin arama motorlarına hangi anahtar kelimeleri girerek sitenize ulaştıkları bilgisi
  • Ziyaretçilerin coğrafi bilgileri, sitenize hangi ülkelerden ve şehirlerden eriştikleri
ERİŞİLEBİLİRLİNİK

Bütün cihazlar ile (Masaüstü Pc, Diz üstü Pc, Notebook, Tabletler, Mobil Cihazlar, Android ve İos İşlemcili Telefonlarda) sorunsuz bir şekilde web sitenize erişim sağlanır.

Çalışma şekli ve ücretlendirme

Yukarıda genel özellikleri belirtilen kampanyanın müşteri ile anlaşma yapıldıktan sonra hazırlanması 4 iş günü sürecektir.

Bu süre içerisinde talep edilen materyallerin en kısa sürede tarafımıza iletilmesi gerekmektedir. 

Yukarıda ana hatlarıyla belirtilen kampanya fiyatı 1.000 TL + KDV'dir.

Daha fazla bilgi almak için veya kampanyadan faydalanmak için bizimle BURAYA TIKLAYARAK iletişim kurabilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2016, 17:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Haydar
Haydar - 1 yıl Önce

çok güzel bir kampanya tebrik ederim. En kısa sürede iletişime geçeceğim.