Tesisler için teşekkür ettiler

Elbistanspor kulüp başkanı ve yöneticiler, ilçeye kazandırılan sportif tesisler için emeği geçen herkese teşekkür etti.

Tesisler için teşekkür ettiler

Elbistanspor Kulüp Başkanı Erol Bekçi, 2. Başkan Ali Güçlü, Sekreter Ali Toplama, yönetim kurulu üyesi Kenan Arayıcı ve Murat Kaya, birlikte yapımı devam eden çim sahada incelemede bulundular.

Kulüp Başkanı Erol Bekçi, Elbistanspor'un müsabakalarını oynacağı tesislerin ilçeye kazandırılmasında emeği bulunan herkese teşekkür etti.

Başkan Bekçi, "Elbistanspor köklü ve tarihi başarılarla dolu bir kulüptür. Toprak sahada, yağmur yağdığı zaman çamur deryasına dönüşen zeminden bugün çim ve sentetik zeminli iki ayrı futbol sahasına sahip kulüp haline geldik. Tribünler ve soyunma odalarının bulunduğu bölümler çok güzel yapıldı. Bu tesislerin yapımında emeği bulunan AK Parti Grup Başkan Vekilimiz Mahir Ünal'a, ilçe kaymakamımız Tuncay Akkoyun'a, belediye başkanımız Durmuş Küçük'e, il ve ilçe spor müdürlüğü yetkilileri başta olmak üzere herkese teşekkür ediyoruz" dedi.

Başkan Bekçi, takımın konaklama, yemek ve deplasman müsabakalarına gidişlerinde destek olan belediye başkanı Durmuş Küçük'e kulüp yönetimi ve taraftarlar adına ayrıca teşekkür etti.Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2014, 11:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
nedim arslan
nedim arslan - 3 yıl Önce

maşallah emegi geçenlerden allah razı olsun hayırlı uğurlu olsun