Sermet Yıldız Elbistanspor'a olan prim sözünü tuttu

Elbistanspor'a, Bölgesel Amatör Lige yükselmesi durumunda futbolculara dağıtılması için prim vereceğini açıklayan Milliyetçi Hareket Partisi Yüksek Disiplin Kurulu üyesi Sermet Yıldız, verdiği sözü tuttu.

Sermet Yıldız Elbistanspor'a olan prim sözünü tuttu

Geçtiğimiz günlerde, Elbistansporun şampiyon olup Bal ligine yükselmesi durumunda, oyunculara şampiyonluk primi vereceğini taahhüt eden Sermet Yıldız, şampiyonluk primi olarak 10 bin TL’yi nakten Klüp Başkanı Av.Sertan Davdav’a takdim etti. 

Klüp Başkanı Av.Sertan Davdav, Sermet Yıldız’a örnek davranışından dolayı teşekkür ederek, Sermet Bey şampiyonluk maçımızdan önce, oyunculara şampiyonluk primi vereceğini taahhüt etmiş, şampiyon olduktan sonra ise, bu sözünü derhal yerine getirerek örnek bir tutum sergilemiştir.

Gerçekten oyuncularımız, şampiyonluk mücadelesi verirken büyük fedakarlıklar gösterdiler. Karşılarında, bu yıl 1.5 milyon Türk Lirası harcayarak şampiyonluk mücadelesi veren bir takıma karşı, özveri ile mücadele ettiler. Bu mücadelenin sonunda ise ödüllendirilmeleri gerekmektedir. Sermet bey de üzerine düşeni fazlasıyla, sezon başından beri bizlere yardımcı olarak gerçekleştirmiş olup, bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
DELİ46
DELİ46 - 1 hafta Önce

Allah Razı Olsun

fakr-u zaruret
fakr-u zaruret - 3 gün Önce

fakir fukaraya dağıtın