Kongreye Kadar Özcan Yönetecek

Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden Elbistan Belediyespor'a, olaganüstü genel kurul tarihine kadar Ahmet Özcan başkanlık edecek.

Kongreye Kadar Özcan Yönetecek

Elbistan Belediyespor'da Musa Götürler'in görevinden ayrılmasıyla boşalan kulüp başkanlığı görevine olaganüstü genel kurul yapılana kadar belediye yazı işleri müdürü Ahmet Özcan getirildi.

26 Ekim'de kulüp binasında yapılacak olan olaganüstü genel kurul öncesi açıklamada bulunan Özcan, "1988 yılından bu güne Elbistan Belediyespor'a imkanlar ölçüsünde belediye tarafından gerekli destek verilmiştir. Bundan sonrada verilmeye devam edecektir. Elbistan Belediyespor'da kulüp başkanlığı da olmak üzere değişik görev kademelerinde hizmet ettim. Etmeye de devam edeceğim" dedi.

Olaganüstü genel kurul yapılana kadar kulüp başkanlığı görevini üstlendiğini belirten Özcan, "Bugüne kadar Elbistan Belediyespor'a hizmet eden ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan kongrede bu görevi daha iyi yapacak olan arkadaşlarımıza devredeceğiz" diye konuştu.Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2014, 16:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
TARIK
TARIK - 3 yıl Önce

ökkeş nacar başkan olmali

Kader Karaelbistanlı
Kader Karaelbistanlı - 3 yıl Önce

ahmet başkan,takımın başına bizi namağlüp şampiyon yaparak bal ligine çıkaran ekrem hocayı istiyoruz.fanatik elbistanspor taraftarları