Elbistanspor taraftarı ile buluşuyor

Kahramanmaraş Amatör Kümede futbol heyecanı hafta sonu oynanacak olan karşılaşmalarla birlikte başlıyor. Elbistanspor, ilk karşılaşmasını kendi saha ve seyiricisi önünde Kahramanmaraş Büyüksırspor ile oynayacak.

Elbistanspor taraftarı ile buluşuyor

Kahramanmaraş Amatör Kümede yer alan temsilcimiz Elbistanspor'da hedef sezona güzel futbol ve 3 puanla başlamak. Yoğun bir hazırlık sürecinin ardından büyük fedakarlıklarla kurulan Elbistanspor'un ilk hafta konuğu Büyüksırspor olacak.

27 Kasım 2016 tarihinde sentetik çim sahada saat 14.00'da başlayacak olan karşılaşmaya yönetim tüm taraftarları davet etti. Yeniden Bölgesel Amatör Lige çıkma hesapları yapan kırmızı-beyazlı ekipte, uzun ve zorlu futbol maratonuna taraftar desteği ile başlamak istiyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2016, 11:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
haci İbrahim PICAK
haci İbrahim PICAK - 1 yıl Önce

2 tane termik santrali bulunan bir şeker fabrikası bulunan şehrimizin bir tek sponsor u. Yok yazıklar olsun ki Elbistan spor a bir sahip çıkan olmadı bu memlekette iyi bir yönetici yokmu cikmayacakmi bu Elbistan spora gidip adam aklı bir yönetici gidip termik santrali ne gorusek ve siyasi destek de alinaark termik santrali lerinde Elbistan spora destek olması için termik santrali yetkileri ile şeker fabrikası yetkileri ile gorusulerek Elbistan sporumuza gerekli desteği alacaklar almalarına gerekir bence bunun için calisilmali mücadele edilmeli