Elbistanspor kongreye gidiyor

Kahramanmaraş Amatör Lig takımlarından Elbistanspor kongreye gidiyor.

Elbistanspor kongreye gidiyor

Kulüp başkanı Av. İhsan Kılıç yaptığı açıklamada; "Malumunuz olduğu üzere, Elbistanspor eski başkanı Ali Güçlü'nün istifası sonrasında boşalan başkanlık vazifesine yönetim kurulu arkadaşlarımız şahsımı uygun görerek bu vazifeye getirmişlerdi.

Takım başkanlığını aldığımız dönemde liglere katılmak için çok kısa bir süre kalmıştı ve katılamamamız halinde ciddi yaptırımlar uygulanması söz konusu idi. İlk olarak takımı lige katılması için gerekli şartları oluşturarak oyuncu kadromuzu şekillendirdik ve takımımızın lige katılmasını sağladık. yaklaşık 2 ay boyunca akşam saatlerinde çalışarak lige merhaba dedik ve ilk maçımız da 6-1 gibi güzel bir sonuç aldık. Şahsım ve Bayram Karakuş vazifelerimizi tamamlamış bulunmaktayız.

Kapısına kilit vurulmak üzere olan bir kulübü iyi bir oyuncu grubu ve teknik heyet kadrosu ile seçimle gelecek olan yönetim kuruluna teslim etmiş olacağız. Bu süreçte bizlere maddi manevi desteklerini esirgemeyen başta Elbistan ilçe kaymakamımız Tuncay Akkoyun beyefendiye, Elbistanspor taraftarlar derneğine, Elbistanspor taraftarlarına ve tüm Elbistan halkına teşekkür ederiz" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Teşekkürler başkan.
Teşekkürler başkan. - 1 yıl Önce

Başkan sen bırakınca takım yine ortada kalır.Ama yapacak bir şey yok tek başınıza da yapamadığınızı biliyoruz.Türkoğlu Belediyesi kendi takımına sahip çıktığı gibi bu hafta Elbistana gelen kendi ilçesinin takımı olmayan Büyükkırsporun Elbistana gelmesini sağlamış.Ne demek isteğim anlaşılmış olsa gerek,resim vermeyi seven arkadaşlar,kurum,kuruluş,parti,oda başkanları,büyük işyeri sahipleri en güzel resim Elbistansporun maçlarında verilir.bunu sizde biliyorsunuz ama ne hikmetse elbistansporun maçlarında resim verenleri görmüyoruz neden acaba?burdada ne demek istediğim anlaşılmış olsa gerek.Başkan yinede de emeklerin için teşekkürler.