Elbistanspor Dersim Maçına Hazırlanıyor

Bal liginde sezona iyi başlayamayan temsilcimiz Elbistanspor, Pazarcık karşılaşmasından aldığı 3 puanın morali ile hafta sonu Tunceli’de oynayacağı Dersimspor maçına hazırlanıyor.

Elbistanspor Dersim Maçına Hazırlanıyor

Lige şampiyonluk parolası ile başlayan ancak ilk haftalarda umduğu galibiyetleri alamayan Elbistanspor yapılan kongrede takımın isminin Elbistanbelediyespor’dan Elbistanspora dönüştürülmesi ve yönetim kurulunun yenilenmesinin ardından puan sıralamasında üst basamaklara yükselmek için çalışmalarını artırarak devam ettiriyor.

Yapılan kongrede başkanlık görevine seçilen Erol Bekçi ve 2.Başkan Ali Güçlü ile birlikte takımın antremanını izleyerek futbolculara destek olmaya çalıştılar.

Kulüp başkanı Erol Bekçi isim ve yönetim değişikliğinin ardından takımın istenilen seviyeye gelmesi için çalışmalarını artırarak sürdürdüğünü belirterek Elbistan halkından Elbistanspora destek olmalarını istedi.

İkinci başkan Ali Güçlü’de takımın zor bir süreçten geçtiğini belirterek yeni yönetimin Elbistanspor’u hak ettiği yere taşıyabilmek için mücadele ettiğini, bununda halkın takıma sahip çıkmasından geçtiğini söyledi.Güçlü Elbistansporun hafta sonu Tunceli’de Dersimspor ile karşılaşlacağını belirterek Tunceli deplasmanından 3 puanla dönerek üst sıralara yerleşmeyi hedeflediklerini söyledi.

Takım kaptanı Fatih Karaçetin’de son gelişmelerin ardından takımın kenetlenerek Pazarcıkspordan 3 puan almayı başardığını bu moral ile de Dersim maçının hazırlıklarını sürdürdüklerini söyledi.Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2014, 17:02
YORUM EKLE