Elbistanspor'da kongre heyecanı

Kahramanmaraş Amatör Lig takımlarından Elbistanspor'da kongre heyecanı yaşanıyor.

Elbistanspor'da kongre heyecanı

Bölgesel Amatör Ligden, Kahramanmaraş Amatör Lige düşen Elbistanspor'da tüzük değişikliği ve seçimli olaganüstü kongre heyecanı başladı.

3 Aralık 2016 tarihinde Köprübaşı Mahallesi, Halk Ekmek Fabrikası üzerindeki tesislerde saat 12.00'da yapılacak olan kongrede ayrıca tüzük değişikliğine gidileceği belirtildi. Olaganüstü kongrenin yeterli üye sayısına ulaşılamaması halinde 10 Aralık'ta aynı yer ve saatte yapılacaktır.

Kulüp başkanı Av. İhsan Kılıç, "Bundan sonraki süreçte takıma uzun vadeli ve köklü çözümler üretmek lazım. Halktan, iş adamlarından para toplayarak olmadı. Artık yatırımlarla kulübü kimseye ihtiyacı olmadan ayakta tutabilmek önemlidir" dedi.

BORÇLAR VAR, ÇÖZÜMLENMESİ LAZIM

Kulübe kısa, orta ve uzun vadede gelirler sağlayarak işe başlayacaklarını dile getiren Kılıç, "Bunu yapmaz isek, para toplayarak bu işi götürmeye çalışırsak, ancak günü kurtarmış oluruz. Tabi ki maddi yardımlar olacaktır. Ama başarılı olunursa eğer, daha da destek ve yardımlar artacaktır. Şehirdeki kurum ve kuruluşlarla iyi ilişkiler kurmak gerekir. Projelere destek olunmasını sağlamak gerekir.  İlçe kaymakamımız Tuncay Akkoyun'dan destek vermelerini istedim. Biz kimseden para istemeyeceğiz. Bize destek verin katılımcı olun dedim. Gerisi kolay zaten. Borçlar var. Çözümlenmesi lazım" diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ercan
Ercan - 1 yıl Önce

Av.ihsan yildiz . Baskanim benimde hayalimde futbolcu olmak vardi. Yasım gecti 19 Yasindayim bende bi elbistanli olarak elbistan sporda futbol oynamaya aday olabilir miyim ? Bana yardimci olurmusunuz lutfen