Elazığlılar Derneği'nden tatlı ikramı

Elbistan'da faaliyetlerini sürdüren Elazığlılar Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Zülfü Ormanoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Elbistansporlu futbolculara antrenman sonrası tatlı ikramında bulundu.

Elazığlılar Derneği'nden tatlı ikramı

Elazığlılar Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Zülfü Ormanoğlu, son haftalarda alınan başarılı sonuçlardan dolayı futbolcuları ve teknik heyeti kutladı.

Dernek Başkanı Ormanoğlu, "Bir şehrin tanıtımı ve gençlerin spora özendirilmesi için futbol en önemli etkendir. Elbistan'da yaşayan Elazığlılar olarak şehrin takımına destek vermek için buradayız. Tüm sivil toplum kuruluşlarının ve imkanı olan herkesin Elbistanspor'a bundan sonra daha çok sahip çıkacağını düşünüyoruz" dedi.

-TATLI YİYELİM TATLI KONUŞALIM

Futbolcuların kazanmak için elinden geleni yaptığını belirten Ormanoğlu, taraftarların küfür ve hakaret içeren sözler söylememesi gerektiğini anlattı.

Kulüp Başkanı Erol Bekçi'de, takımın her zamankinden daha çok taraftar desteğine ihtiyaç duyduğunu söyleyerek, "Son haftalarda alınan başarılı sonuçlar takımı üst sıralara taşıdı. Önümüzdeki haftalarda alınacak başarılı sonuçlar bu takımı farklı yerlere ve hesaplara taşıyacaktır. Şehrin takımına herkesin destek vermesini istiyoruz. Takımın mali sorunları var. Bunları aşmamız içinde Elbistanspor'u sevenlerin desteğine ihtiyacımız var" diye konuştu.

Kulüp Başkanı Bekçi, Elazığlılar Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Zülfü Ormanoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 00:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
yunus emre alkaya
yunus emre alkaya - 3 yıl Önce

kimle maç yapıcık bu hafta

x
x - 3 yıl Önce

elazığ yolspor. deplasmanda.