Devlet Hastanesinde Yeni Başhekim görevine başladı

Elbistan Devlet Hastanesi'nde başhekimlik görevine getirilen Üroloji Uzmanı Dr. Akif Türk, göreve başladı.

Devlet Hastanesinde Yeni Başhekim görevine başladı

Elbistan Devlet Hastanesi'nde Nedim Kızılkaya'nın görevden ayrılmasının ardından başhekimlik görevine Üroloji Uzmanı Dr. Akif Türk atandı. 

Görevine başlayan Türk, "Elbistan gibi bir ilçede devlet hastanesi başhekim olarak atanmaktan son derece mutluyum. Elbistan ev bölge çevresinde yaşayanlara en iyi hizmeti vermek için çaba harcayacağım. Başhekim olarak, çalışma arkadaşlarımla birlikte, Elbistan Devlet Hastanesi'ni daha ileri noktalara taşımak için çalışacağım" dedi. 

"HEDEF ANJİYO ÜNİTESİ"

Türk, "Ayrıca, Elbistan Devlet Hastanesi'nin sağlık hizmetleri noktasında ileri düzeye gelmesi için mücadele edeceğiz. Geçtiğimiz günlerde taş kırma ünitemizi hizmete açmıştık. Yakın zamanda hastanemiz bünyesinde bakanlık onayı alındıktan sonra yanık üniteside devreye girecek. İlçemizdeki ile çevre il ve ilçelerdeki yanık vakası olaylarına burada müdahale edebileceğiz. Bunların yanı sıra hastanemizde ikinci basamak yeni doğan yoğun bakım ünitemizi açtık. Bundan sonraki hedefimiz ve gayemiz hastanemize anjiyo ünitesi kazandırmaktır. Butün gayretimizi enerjimizi buraya harcayacağız. İlçe dışı sevklerinde önüne geçeceğiz" diye konuştu.

Elbistan Devlet Hastanesi'nde yeni yönetim şu isimlerden oluşuyor;

Devlet Hastanesi Başhekimi Akif Türk, Başhekim Yardımcıları Mehmet Kağan Katar, Danyal Önal, H.Vural Soyar, Atakan Doğan oldu.

Elbistan Devlet Hastanesinde İdari ve Mali İşler Müdürü İbrahim Gül, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Şengül Yıldırımçakar, Müdür Yardımcılıklarına ise Hamide Arslan, Mehmet Doğan ve Salim Çam getirildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Elbistan
Elbistan - 4 ay Önce

Has Elbistan Çocuğu, Hayırlı olsun Akif Hocama Yakışır...

Bilgehan bilge
Bilgehan bilge - 4 ay Önce

Hayırlı olsun kardeşim başarılarının devamını dilerim

Cengiz
Cengiz - 4 ay Önce

Hakkında hayırlısı olsun saygın bir doktor bilgili ve çok saygın hayırlı olsun Allah yar ve yardımcısı olsun saygılarımla

Murat Kılınç
Murat Kılınç - 4 ay Önce

Liyakat sahibi kişiler gelmeliydi. Gerçekten pırıl pırıl güzel Liyakat sahibiinsan geldi.
Örnek çalışmalar bekliyoruz. Personel kayırma yolsuzluklar biteceğine inanıyoruz. Hocamıza Allah kolaylık versin.

İdris Erdoğan
İdris Erdoğan - 4 ay Önce

MaaşAllah Elbistan için güzel bir gelişme hizmet aşkı ile Çalışkan ve başarılı bir başhekim Elbistan’a ve vana hayırlı olsun Allah yar ve yardımcınız olsun

Mehmet Akif Yüce
Mehmet Akif Yüce - 4 ay Önce

Hayırlı uğurlu olsun Akif Hocaya Ve tüm bölge halkına

Mehmet ipek
Mehmet ipek - 4 ay Önce

Akif hocama inşAllah Elbistan halkıda desteklerini esirgemez kuymet bilirler , Değerli Çalışkan pırıl pırıl insanı kaybetmezler . Hayırlı Olsun Allah yardımcın olsun Başarılar senle olsun Güzel insan Sakarya’dan bir dost..