Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak Elbistan'da

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Osmanlı'nın yerine kurulan 64 devlet ellerinde gavurların ürettiği silahlar, dillerinde Allah'ın ismi. Allahu ekber diyerek gavurların silahı ile müslümanları öldürüyor. Gelin birlik olup bu oyunu bozalım" dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak Elbistan'da

Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak, partisinin Belediye Düğün Salonunda düzenlenen İlçe Başkanlığı Kongresi'nde yaptığı konuşmada, "Bugün Şemdinli'de, Hakkari'de maalesef alçak terörörgütünün, canlı bombayla saldırısı neticesinde 17 şehit, 27 tanede yaralımız var. Şehitlerimize cenabı allahtan rahmet, yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyorum. Aziz milletimizin başı sağolsun" dedi.

OSMANLI YERİNE 64 DEVLET VAR
 
Kamalak, "Bugün Osmanlı'nın yerinde tam 64 tane devletcik vardır. Biz diyoruz ki dün olduğu gibi bugünde birlik olalım. Şer cephesi ittifak halinde üstümüze üstümüze geliyor. Bunlarla tek başımıza mücadele etmemiz mümkün değil. Bunun için kardeşlerim gelin birleşelim. Osmanlı'nın yerine kurulan 64 devlet ellerinde gavurların ürettiği silahlar, dillerinde Allah'ın ismi. Allahu ekber diyerek gavurların silahı ile müslümanları öldürüyor. Gelin birlik olup bu oyunu bozalım" dedi.

AZİZ MİLLETİMİZ YANLIŞ YERE YÖNELİYOR
 
Kamalak, "Kiminle savaşıyoruz. Ellerimizde gavurların silahı onların kasası doluyor, fabrikaları çalışıyor. Bizde analar saçlarını yolarken, bacılar feryat ederken onlar şatolarında içkilerini yudumlayıp İngilizce şarkılar söylüyorlar. Neşeden dört bir bucaklar. Bugün Müslüman ülkeler birbirleri ile savaşmak için silahlanıyor. Silahıda düşmanından alıyor. Biz uyarırken malesef aziz milletimiz yanlış adreslere yöneliyor" dedi.
 
Kongrede, mevcut ilçe başkanı Ali Eminoğlu'nun yerine başkanlığa Sami Polat seçildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
tevfik tufan
tevfik tufan - 2 yıl Önce

elbistan sodaların ve termallerinoluğu bir yer ilçe ve türkiyenin cenet köşelerindendir ve sizinorayı teşvifleriniz gavur miletini ve gavurları çatlatmıtır ve ülkemizin yüzde doksan dokuzu müslman olduğuna göre herkes memnun olmustur . saygılarla

recep kirik
recep kirik - 2 yıl Önce

biz zaten birlik olmuşuz zahmeri bitti önümüz bahar kamalak