Mustafa Bölükbaşı MHP İlçe Başkanlığına Aday Olduğunu Açıkladı

Emekli eğitimci Mustafa Bölükbaşı düzenlediği basın toplantısında Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elbistan ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Mustafa Bölükbaşı MHP İlçe Başkanlığına Aday Olduğunu Açıkladı

Şekerbank üzerindeki çalışma ofisinde basın mensuplarıyla biraraya gelen emekli eğitimci Mustafa Bölükbaşı "MHP'nin Elbistan ilçesinde daha aktif bir şekilde temsil edilebilmesi için bu şerefli göreve talibim"dedi.

Bölükbaşı; "33 yıllık eğitim hizmetinden sonra 2 ay kadar önce emekli oldum. Bu eğitim hizmeti süresince hep çok çalışıp çok başarılı olmayı hedef edindim. Bu süre içerisinde hep doğruların yanında yanlışların karşısında olmaya özen gösterdim. Hep doğru bildiklerimi çekinmeden ifade ettim. Adaletten, tarafsızlığımdan ayrılmadım. Milli ve manevi değerlerimi ön planda tutarak, irademe hiç bir zaman ipotek koydurmadım. Büyük Atatürk'ün dediği gibi özgürlük benim şiarım oldu. Dik bakmamaya ama dik durmay gayret ettim. Hep güçlünün karşısında mazlumun yanında oldum. Personeline sahip çıkan bir liderlik yapmaya çalıştım. Biliyordum ki başlayan her şeyin bir gün geri bitecekti, öylede oldu şeref ve onurla yürüğüm 33 yıllık bu yolculuğum 16 ekim 2014 günü son buldu. Bu yolculuk süresince beraber yürüdüğüm tüm dostlara selam olsun, emeğimin geçtiği 10binlerce öğrencime hakkım helal olsun, iyiki onlar varmış. Allah her çalışana böyle şerefli ve onurlu bir emeklilik nasip etsin.
Sayın basın mensupları böyle bir ayrılıktan sonra henüz tam olarak dinlenememiştimki arkadaşlarımın, dostlarımın aşırı bir teveccühüyle karşılaştım özellikle ayrılışımızdaki duruşumuz dostları çok etkilemiş olacakki 45 yıldır aynı çizgide yürüdüğüm ülkü yolunda görev almam söylendi, hatta görev verdik dediler. Bende biraz kaşınmış olacağımki fazla direnmeden bu görevi kabul ettim. Görev MHP İlçe Teşkilatı başkanlık adaylığıydı. Allah nasip ederse eğitim yoluyla verdiğim bu hizmeti bundan böylede siyaset yoluyla vermek istiyorum. Görev verildiğinde komutan olarak, verilmediğindede er olarak çalışmaya hazırım. Ben öncelik bugüne kadar bu davaya emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Özellikle görev yapmış bugüne kadar tüm ocak başkanlarına, yönetimine ve üyelerine yaklaşık 3 yıl başkanlığını yaptığım Türk Eğitim Sendikası başkanları, yönetimleri ve üyelerine, Ülkücü işçiler teşkilatının başkan ve üyelerine, MHP kadın kolları başkanı, yönetim ve üyelerine MHP başkanlarına ve yönetimlerine, delege ve üyelerine MHP'li tüm belediye başkanlarına, encümen ve il encümenlerine, MHP'li tüm Milletvekillerine kısacası bu davaya gönül vermiş hizmet etmiş tüm insanlara teşekkür ediyor, Allah razı olsun diyorum. Ayrıca bu davada şehit düşmüş o vatan evlatlarına ve bu davada gazi olmuş o yiğit delikanlıların önünde saygıyla eğiliyorum, Allah mekanlarını cennet etsin."dediAllah nasip ederde ben ilçe başkanlığına seçilirsem öncelikle tüm ülküdaşlarımın birlikteliğini sağlayıp ve ondan sonrada şu noktalarda görev yapmaya önem verceğim.

1- Bu partiye gönül vermiş tüm insalara sahip çıkacağım
2- Maddi problemleri çözerek teşkilatlarımızı rahatlatacağım
3- Tüm teşkilatlarımızı aynı çatı altında toplayacağım
4- Eksiklerimizi tamamlayıp, yanlışlarımızı düzelteceğim
5- Binlerce eğitim gören gençlerimizin tüm problemleri ile birebir ilgilenip sahip çıkacağım
6- Binlerce kadınımızın MHP çatısı altında siyaset yapmalarını sağlayacağım
7- İşsiz gençlerimizin önüne düşüp ekmek arayacağım
8- Gerek devletde gerekse özelde çalışan Milliyetçi memurlara sahip çıkacağım
9- Bu cennet vatanın kimsenin babasının çifliği olmadığını hatırlatacağım
10- Bu cennet vatanda hiçbir zalimin hiçbir mazlumu ezemeyeceğini haykıracağım
11- Ekmeği elinden alınarak sokağa atılan Ülkücü şirket işçilerine sahip çıkacağım
12- Haksız kazanç sağlayan doyumsuz patronlara ahireti hatırlatacağım
13- Türk gençlerinin milli ve manevi değerlerini yaşatarak, Atatürk'ün gösterdiği hedef olan Muasır medeniyete ulaştırmaya çalışacağım
14- Tüm teşkilatlarda yapılacak olan sosyal etkinlikler ile teşkilat ruhunu yeniden canlandırıp hedefe kilitlenmeyi sağlayacağım
15- Yapılacak Haziran 2015 genel seçimlerinde ilçemizi temsilen MHP'den bir Milletvekili seçerek Elbistan'ı temsil etmesini sağlamak için gayret edeceğim.

Konuşmasını sürdüren Bölükbaşı; "Bu hedeflere varmak için uzun yıllar devlet tecrübem şunu bana öyle öğrettiki hedefe varmak için tekbir insanın liderde olsa yetmeyeceğini, başarının sırrının bir ekip işi olduğunu çok iyi biliyorum. Onun içinde öyle bir ekiple yola çıkacağımki önümüzde hiç bir zorluk bize engel olamayacaktır. Şimdiden herşeyin hayırlısını diliyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2014, 13:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
eski degil herzaman ölkücü olan biri
eski degil herzaman ölkücü olan biri - 3 yıl Önce

şimdi sormanın zamanı geldi hocam hoca olarak her zaman siz sormazsınız ya aca mart ayında yapılan seçimlerde kaç defa seçim bürosuna uğradın veya kaç tanıdığından oy istedin veya kardeşlerin den biri hariç nerdeydiler ozaman eski ülkücüydünüz şimdi siz varsanız ve başkan seçilirseniz ülkücüsünüz degilmi bütün yapalaklıların adayıyım diyen yapalak benim köyüm diyen biri varken siz nerdeydiniz (memurum deme sakın) yüzlerce ögretmen acıktan acıga çalıştı bu dava için kelle koltukta yoksa sayın hocam müdürlük için olur alamadindan ondanmi yeineden ülkücü kanin kaynadıkususra bakmayin ben sizi mhp seçimlerinin hiç birinde görmedimm

zeki
zeki - 3 yıl Önce

hocam uzun yıllar eğitim hayatında çok değerleri insanlar geçti önünüzden gelin girmeyin siyasete siz eğitimcisiniz

Ethem
Ethem - 3 yıl Önce

sevgili mustafa hocamın ellerinden öper saygılarımı sunarım..çıktığınız bu yolda başarıların daima sizinle olmasını temenni ederim.hiç kimsenin kimseye eski seçimlerde ne kadar çalışıp çalışmadığını sorgulayacak hakkı olmadığını da burdan belirtirim.mustafa hocamız gibi eşi benzeri olmayan bir insan her zaman ve daima daha iyi yerlere layık olduğunu da unutmayalım.üzerine vazife olan her işi fazlasıyla yapmış bir insandır ve her zaman daha iyi yerlerde görmek istediğim bi kaç insandan biridir.saygılar sevgiler.

cemil bölükbaşı
cemil bölükbaşı - 3 yıl Önce

elestiri yapan sözde ülkücü. acık kimligiyle elestiri yapma cesaretini gösteremiyen ülkücü ve mhp li olamaz önce adınla yazda anlatayım hacayı sana anlatayı kerdeslerinin nasıl deli ülkücü olduklarını zavallı

hasan
hasan - 3 yıl Önce

Cemil abi böyle tırı vırı çok takılma bunlara daha ÜLKÜCÜ yü yazı olarak yazamıyor... çıkmış milleti sorguluyor hayırlısı ne ise o olsun inşallah sayın hocama

Burak
Burak - 3 yıl Önce

canım hocam.sizden aldığımız eğitimlerle hayatta bi yerlere varabildik.gönül verdiğiniz bu kutsal davamızda inşallah daha önemli yerlere gelir,bu görevi layıkıyla yürütürsünüz..saygılar sunar ellerinizden öperim.

Hulusi Genç/Ankara
Hulusi Genç/Ankara - 3 yıl Önce

Allah yar ve yardımcınız olsun...Allah hakkınızda hayırlı olanı nasip eylesin...

nihat
nihat - 3 yıl Önce

Yolunuz açık olsun yakîsır