Mahir Ünal: Çalıştaylar devam edecek

Kahramanmaraş'ta AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal'ın göreve gelmesiyle başlayan şehir çalıştaylarına devam ediliyor.

Mahir Ünal: Çalıştaylar devam edecek

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal'ın, partinin grup başkanvekilliği görevine geldiği 2011 yılında başlattığı şehir çalıştayları devam ediyor.

Projenin ikinci bölümü kapsamında 13 Nisan 2018 tarihinde Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katılımı ile “Çevre ve Şehircilik Çalıştayı”, 22 Nisan 2018 tarihinde ise Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un katılımı ile “Kültür Çalıştayı” gerçekleştirilecek.

Kahramanmaraş’ta düzenlenen çalıştaylar için bakan ve bakanlık bürokratlarının şehrimize gelmesi, sorunlarının yerinde görülüp tespit edilmesi ve bunların çözümü adına büyük önem arz etmektedir.

"Kahramanmaraş'ı yeniden hayal etmek" fikriyle, Kahramanmaraş'ın geleceğine yön vermek için yola çıkılan projenin ilk bölümü olan 2011-2015 yıllarındaki bütün çalışmalar yüzde yüz oranında hayata geçirilmiş, ikinci bölüm kapsamında da 30 Eylül 2017’de Gıda, Tarım ve Hayvancılık Çalıştayı, 22 Ekim 2017’de ise Ulaştırma Çalıştayı gerçekleştirilmişti.

YORUM EKLE