Küçük: İl Olma Platformu AK Parti'ye Zarar Veriyor

Elbistan Belediye Başkanı Durmuş Küçük, il olma platformunun muhalefete hizmet ettiğini belirterek, "AK Partiye zarar vermeye çalışıyorlar" dedi.

Küçük: İl Olma Platformu AK Parti'ye Zarar Veriyor

AK Parti ilçe başkanı Yunus Kaan Kısaca ve hukuk müşaviri Ali İhsan Karadut ile birlikte basın açıklaması yapan belediye başkanı Durmuş Küçük, "Elbistan'ımızda İl Platformu adı altında faaliyet gösteren bir grup hemşerimiz var. AK Partili belediye başkanı olarak şu beyanda bulunuyorum. İl Olma Platformu, İl olma amacına hizmet etmiyor, muhalefetin amacına hizmet ediyor" dedi.

Başkan Küçük, "Bu nedenle bu faaliyet gösteren arkadaşlarımızın amacını eski bir ata sözüyle üzüm yemek değil bağcıyı dövmek amacı güttüklerini buradan değerli vatandaşlarımıza arz ediyorum.  İl Olma Platformu muhalefet partilerine hizmet ediyor. Eğer hükümet programımızda veya ülkemizin sayılı yerlerinde İl olma şartlarına haiz ilçelerimiz le ilgili bir program olsa en önce Elbistan'ımız il olur. Bu konudada en önce sayın Grup Başkan Vekilimiz Mahir Ünal bey, hükümetimiz ve bizler faaliyet gösteririz. Bu durumu yaklaşan genel seçimlerde hükümetimizi, millet vekilimizi, partimizi yıpratma amacına yönelik bir faaliyet olarak değerlendiriyoruz" diye konuştu.

Belediye Başkanı Durmuş Küçük'ün açıklamasının hemen ardından, İl Platformu'nda bulunan Mehmet Emin Kılıç, Hamdi Güllü, Kadir Küçük, Hasan Hüseyin Basut, Bünyamin Çetin görevi bıraktıklarını açıkladılar.


Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2014, 14:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
muhammet
muhammet - 3 yıl Önce

durmuş başkan açıkca desene il olmasın sütçü imamdan ayrılmam ben die..

ikbal
ikbal - 3 yıl Önce

parti menfaatimi yoksa elbistan mı önemli senin için...??

nazım
nazım - 3 yıl Önce

sen gerçekten bu memleketin geleceğini düşünüyorsan sende bu platforma destek ver aralarına katıl doğru olan ne ise onu söyle.bu memleketin hakkı il olmak ve hakkını aramaksa bunu önce sen yapmalısın.sen bu gün varsın yarın olmayacaksın ama bu memlekette yaşayacaksın.memleketinin yarını ve geleceği için ankara yolunu aşındıran çok insan var çok başkan var..

hakan
hakan - 3 yıl Önce

başkanın amacı ne, elbistanı bastırmak ve susturmak istiyorsunuz

Antiokos
Antiokos - 3 yıl Önce

esef verici ve bir açıklama... olmadı başkan...

murat
murat - 3 yıl Önce

sayın başkan şimdi böylemi oldu;il platformunda sizin üç tane adamınız faaliyet göztermektedir..

elbistan
elbistan - 3 yıl Önce

işte bu görevi bırakanlar ak partiden nemalanmak isteyen cıkarcılardır. bunlar kendini idare edemiyorlar platformu nasıl idare etsinler ama ak parti bunlara ön vermez ben bliyorsam

ahmet
ahmet - 3 yıl Önce

elbistanı mahalle yaptınız