Devlet Bahçeli: Paraleller Çamur Atıyor

MHP Genel Başkanı Devlet Behçeli, 10 Temmuz'daki olağanüstü büyük kurultayda hem düzüğümüzü değiştirecek hem de seçim yapacağız. Bunun dışında hiçbir kurultay tarihin tanımıyoruz.

Devlet Bahçeli: Paraleller Çamur Atıyor

TBMM’de partisinin grup toplantısında konuşan Bahçeli, MHP'de yaşanan kurultay karmaşaşı ile ilgili son noktayı koydu. "10 Temmuz'daki Olağanüstü Büyük Kurultayda hem tüzüğümüzü değiştirecek hem de seçim yapacağız. Bunun dışında hiçbir kurultay tarihini tanımıyoruz" dedi.

PARALELLER ÇAMUR ATIYOR

Kurultay konusunda gelen eleştirileri de değerlendiren Bahçeli, "Kurultay'ın önüne geçilmesi durumunda Başkanlık sistemine evet dermişiz. İçimizde ne kadar paralel ve kiralanmış köşe yazarı ve çevre varsa bize çamur atmaktadır. Sağ olsunlar bizim günahlarımızı almaktalar.Yalnızca oturacağımız koltuklar için ülkülerimizi terk edeceğimizi iddia edenler bastıkları yerde ot bitmeyen bereketsizlerdir." dedi.

MAHKEME SORUSUNA İLGİNÇ CEVAP

Grup toplantısı çıkışı gazetecilerin sorularını cevaplandıran Bahçeli, kurultaya ilişkin “Yeni bir mahkeme yolu mu görünüyor?” sorusu üzerine, “Onu da siz takdir edin. Çünkü hakkımızda çok şeyler yazıyorsunuz” dedi.

Bahçeli, 19 Haziran’da kurultaya gidecekler hakkında disiplin işlemi yapılıp yapılmayacağı sorusunu ise yanıtsız bıraktı.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2016, 18:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan
Hasan - 2 yıl Önce

Sen otur esra erolu izle sanki cokta umrunda devlet,tayibin can kurtaranı

şahin
şahin - 2 yıl Önce

dümbük koltuk sallaninca bahane bul.

tayfun
tayfun - 2 yıl Önce

senden iyi satılmışmı var moruk git artık giiittttttttttt