"Bu millet o gece sokağa çıkacak"

15 Temmuz anma törenlerinin şehit kabirlerinin ziyaretleriyle başlayacağını söyleyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, “Bu millet o gece sokağa çıkacak” dedi.

"Bu millet o gece sokağa çıkacak"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Cumhurbaşkanlığı himayesinde gerçekleşecek 15 Temmuz anma törenlerine aktif bir şekilde katılacaklarını belirterek, “Biz de AK Parti olarak 11 Temmuz sabahı önce şehitlerimizin 81 ilde kabirlerini ziyaret ederek başlayacağız” dedi.

13 Temmuz’da parti genel merkezimizde 15 Temmuz şehitlerimiz anısına hazırladığımız ‘15 Temmuz Analiz’ kitabımızın tanıtımı var, ‘Meydanların Dili’ sergimiz var” diyen Ünal, “14 Temmuz Cuma günü İnsan Hakları Başkanlığımızın ATO’da gerçekleştireceği ‘Bir insan hakları ihlali olarak 15 Temmuz’ sempozyumu yapılacak. 15 Temmuz gecesi de o gece ne olduysa onları anbean gerçekleştirmek için programlara katılacağız” şeklinde konuştu.

Mahir Ünal, “Meclisin bombalandığı saatte biz orada dimdik ayakta olacağız. Ama bu hain darbe girişiminde bulunan FETÖ’cü alçaklar, yüce Türk milletinin mahkemelerine hesap veriyor olacak” dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 10 ay Önce

Sn Ünal Tayip Erdoğan geçen gün ne dedi Adalet yazan tişört giymekle Adalet olmaz..Sokağa cıkmaklada Adalet olmaz..Adalet kimseden korkmadan sadece yüreginde Allah korkusuyla ve sevgisiyle işini yapmakla olur..