1 Kasımda AK Parti Tek Başına İktidara Gelecek

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet İlker Çitil, Afşin ilçesinde esnafları ziyaret ederek, 1 Kasım'da yapılacak seçimler için destek istedi.

1 Kasımda AK Parti Tek Başına İktidara Gelecek

Çitil, seçim çalışmaları kapsamında ilçede, odun ambarı esnafı ve çalışanlarıyla bir araya geldi.

Esnaflarla görüş alış verişinde bulunan Çitil, burada yaptığı konuşmada, Kahramanmaraş ve ilçelerinin tamamının 7 Haziran genel seçimlerinin sonrasını çok iyi gördüğünü ve artık vatandaşların ağzından "güçlü bir iktidar" cümlesinin düşmediğini söyledi.

Bu durumun Türkiye genelinde de böyle olduğunu bildiğini ifade eden Çitil, "1 Kasım genel seçiminde çok farklı bir tablo ortaya çıkacak. İnşallah vatandaşımızın destekleriyle AK Parti tek başına iktidara gelecek ve ülkemizin istikrarı devam edecek. Her görüştüğümüz vatandaş, huzurun, güvenin devam etmesi ve ülkemizin büyümesi için AK Parti’nin tek başına iktidara gelmesini arzuluyor. İnşallah 1 Kasım’da halkımızın bu ilgisi sandığa yansıyacak ve AK Parti tek başına iktidara gelecek" diye konuştu.

Çitil'in ziyaretlerine, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, AK Parti İlçe Başkanı Şeref Kırbıyık ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Güneş
Güneş - 3 yıl Önce

Biraz tarafsız olmayı bilin İNŞALLAH ama zor

muhammet ikbal
muhammet ikbal - 3 yıl Önce

aslan parçası seni demi havuza kattılar bu nasıl haber başlıgı ..??

off off
off off - 3 yıl Önce

ben sizi şimdi burdan nasıl bir yazı yazsam acaba diye düşünür oldum :) taraf taraf elbet o bindiğiniz dalda kesilir :)

yalan
yalan - 3 yıl Önce

Tarafsız olmayan yok var diyorsa yalan söylüyordur. İlla ki herkesin bir tarafı vardır. Türkiye bu durumdayken de tarafını belli etmek düşer herkese. Saygılar

Muhterem
Muhterem - 3 yıl Önce

Yav kedi hayalinde hep ciğer hayal eder sizde yapın bir kaç gün daha hayalinizi yazık kenan yazık sanada yazık