A 101 Çok sayıda personel alacak

A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi yurt geneli kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapıyor.

A 101 Çok sayıda personel alacak

Türkiye'nin her noktasına bulunan ve 7 bini aşkın mağazası ile faaliyetlerine hızla devam etmekte olan A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi açık pozisyonları için çok sayıda personel alımı gerçekleştirmekte ve yatırımlarına da devam etmektedir. A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi personel alımı detayları resmi internet sitesi aracılığı ile kamuoyuna duyurulmaktadır.

A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketinin resmi internet sitesinde yer almakta olan kariyer, açık pozisyonlar bölümü incelendiğinde firmanın farklı pozisyonlar için çok sayıda personel alımı yaptığı görülmektedir. Peki pozisyonlar nelerdir, başvurular nasıl ve nereden yapılacak.

DETAYLAR

Alım Yapacak Firma: A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi 
Farklı Pozisyon: 10
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda

HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPILACAK

A 101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi 10 farklı pozisyon için Türkiye geneli personel alımları gerçekleştirmektedir. Peki hangi pozisyonlara alım yapılacak.

  • Şoför
  • Mağaza personeli
  • Depo Elemanı
  • Araç Bakım Personeli
  • Satın Alma Personeli
  • Muhasebe
  • Mali İşler Personeli
  • Finans Bilgi İşlem
  • Genel Başvuru

BAŞVURULAR

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar için A 101 market personel alımı yapmaktadır. Peki adaylar ilgili pozisyonlar için nasıl başvuru yapacak. Aşağıda belirtilen linki takip edecek olan kişiler nitelikler hakkında detaylı bilgileri öğrenebilir ve müracaatlarını da gerçekleştirebilir.

https://www.a101.com.tr/is-basvuru-formu/ 

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2017, 21:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Selim
Selim - 6 ay Önce

Günde 16 saat calismak isteyen gònulluleri bekliyor kisaca. Bu arada fazla mesai yol yemek yok yalan yok

serkan adalı
serkan adalı - 6 ay Önce

yazık benim halkıma okuduğunu bile anlayamıyor,ismini doğru yazamıyor
sanki olay gazetesi işçi alacak gibi telefon bile bırakıyor.

Aslanbey
Aslanbey - 6 ay Önce

Ramazan daş senden iyisinimi bulaçaklar

Ramzan daş
Ramzan daş - 6 ay Önce

Ben ramazan daş elbistan domluyum yaklaşık 10yıldır markete calıştım depoculuk yaptım 1yıl 5yıl şaküteri ve kasap reyonunda görev yaptım 3yılda raf ellamanlı yaptım kentparkta 10yıl ve mikrosta 1yıl tl 05423606646

Mehmet ketmen
Mehmet ketmen - 4 ay Önce

cumalı mudurken çalıştık öğle yemegi yok bi sn bile dinlrnme yok bu 101 varya burdan bir yol olmaz yalaka dolu kıvrak dolu mesela 101 de calisacana git hamballik yap kardeş im

Nefes baz
Nefes baz - 6 ay Önce

Depo elemanı t şoför olabilir

Akif
Akif - 6 ay Önce

Siz nasıl eleman varıyorsunuz hangi sartlarda

Hasan yumsakbas
Hasan yumsakbas - 5 ay Önce

Ben tekrardan calismak istiyorum envanterlerim 0.20 bolge sorumlusuyken ama simdi magza sorumlusuda olabilirim ..ama bu sefer dikkat ederim herseye freeh dolaplarina personellere size soz.