Elbistanlı vatandaşlara belediyelerin çalışmalarını sorduk

Olay Sokakta röportajlarımıza başladık. İlk röportajımızda Elbistan'da vatandaşlara Büyükşehir Belediyesi ve Elbistan Belediyesi'nin çalışmalarından memnun musunuz diye sorduk. İşte verilen cevaplar.

Elbistanlı vatandaşlara belediyelerin çalışmalarını sorduk

Olay Sokakta röportajlarımıza başladık. İlk röportajımızda Elbistan'da vatandaşlara Büyükşehir Belediyesi ve Elbistan Belediyesi'nin çalışmalarından memnun musunuz diye sorduk. İşte verilen cevaplar.

12 Ekim 2017 Perşembe 19:26
Elbistanlı vatandaşlara belediyelerin çalışmalarını sorduk

Elbistan'da vatandaşlara Elbistan Belediyesi ve K.Maraş Büyükşehir Belediyesi'nin Elbistan'a dair yaptığı çalışmaları sorduk. İlginç cevaplar geldi.

Sorumuza çalışmalar iyi memnunuz diyende oldu, çalışmalar kötü memnun değiliz diyende oldu. Olay Sokakta'nın ilk röportajını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Olay Sokakta'nın ilk röportajı Belediyelerle alakalı oldu. Belirtmek isterizki bu soruya cevap vermeyenlerin sayısı cevap verenlerden daha çok oldu. Tabi bunun sebebini bilmiyoruz. Herkesin kendi tercihi (:

Sizde bu haberin yorum kısmına görüşlerinizi belirtebilir ve bundan sonraki röportajlarımızda neler sorulması gerektiği hakkında fikirlerini yazabilirsiniz.

Olay Sokakta'nın ikinci röportajı ise "AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Kim Olsun?" olacak. Bizi takip etmeye devam edin!

Son Güncelleme: 17.10.2017 19:31
Yorumlar
Avatar
Adınız
Haber Yorumları
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek veya küfürlü yorumlarınız yayınlanmaz. Yayınlanan yorumlardan yorumu yapan üye veya ziyaretçiler sorumludur.
Avatar
Hasan Çicek 2017-10-12 20:04:36

Biz ailece Elbistana gelmistik gelmez olaydik Dunyada eşi benzeri olmayan bir vaka bir olay Afrikada dahi esi benzeri olmayan bir durumla karsilastik hani o 90 bin kisinin ictiği b...lu su varya iste iste o belediyenizin en iyi orneğidir bir dahada gelmem o sehire ama unutmayinki sizin ceyhan dunyada esi benzeri nadir bulunur siz ceyhana sahip cikmiyorsunuz suyun ciktigi yer dahi bo...k goturuyor işte al sana hizmet

Avatar
Hakki 2017-10-12 21:53:16

Ben 7 senedir gurbetteydim dışarıda gün gectikce baska sehirler gelisiyo Elbistan geriliyo ceyhan kurumus su kalmamis her yeri toz pislik götürüyor yollar delik desik bakan yok bir yagmurda her yer camur oluyo Allah icin bu memnunuz diyenler neyden memnun nasil.memnun

Avatar
Polat 2017-10-12 22:26:27

Belediye şu günlerde çok güzel asfalt yapıyor Yeşilyurt mahallesinden Pınarbaşı mahallesine doğru çok güzel hizmet ama zamanı yanlış çünkü sekili tarafındada doğalgaz borusu döşeniyor gelecek yıl bu yapılan güzelim asfalt doğalgaz çalışmasından dolayı bozulacak bu kadar para ve hizmet boş olacak doğalgazdan sonra yapılsaydı daha iyi olacak bu bir öz eleştiri hizmet güzel ama zamansız.

Avatar
Yusuf Fidan 2017-10-12 23:54:43

On numara bir sokak röportajı olmus devam

Avatar
Ali 2017-10-13 00:13:31

Kısacası BELEDİYE YATIYO BAŞKAN YATIYOR PERSONEL YATIYOR BUYUKSEHIR SEYREDIYOR MV Lİ SEYREDIYOR CEZASINI IKDIDSR PARTISINE OY VERİP HIZMET OLACAGINI ZANNEDEN HALK CEKIYOR OYLE HUKUMET KONAGI YAPMAKLA ADALET SARAYI YAPMAKLA HALKIN SORUNUNCOZULMUYOR HALKIN İÇECEK SUYUNB ..K LU ISE YOLLARI KÖSTEBEK YUVASI GIBI ISE HAVASI ZEHIR ISE .OY VEREN INSANLARIN KUL HAKKINYEN MIŞ DEMEKTIR KUL HAKKINI YIYENDE DİNDEN ÇIKMISTIR BISA NAMAZA GITMESIN ORUÇ TUTMASIN.ZAMANINDS GARIBAN HALKANIŞ VERECEM DIYE AJANDA DOLDURUP SECILIP ELBISTANI BU HAKE GETIRMEKLE BUNIŞ BITMEZ.

Avatar
Adem kanci 2017-10-12 23:08:11

Tebrikler devamini bekleriz

Avatar
Kaderi kara Elbistan'ın 2017-10-13 01:01:40

Mehmet bey Maraş'ı neden kabul etmiyoruz biliyor Musun çünkü kaç ilden büyük Elbistan ve gelen paranın hepsini Maraş'a harcandığı için ve büyük şehir olduk ya güzel hizmet geldi yollar berbat zaten küçük Başkan da çalışmıyor seçimde o kadar bol keseden atarlar koltuğa oturdular mı ne oldum delisi oluyor lar o koltuğu değiştir mek lazım ve bide her şeyde bi imzaya Maraş'a gidiyoruz Heleki Elbistan lı da olduğunu bilsin ler fiyatı iki ye çıkartıyor

Avatar
Mehmet 2017-10-12 19:54:17

Elbistan lı maraşı kabul etmiyor kendince il olma havasında bunun yanı sıra yapılan hizmetide göremiyor

Misafir Avatar
ahmet 2017-10-12 23:10:55 @Mehmet

Maraşın yerlisi oldugun her halinden belli para bolluk içinde yüzüyorsunuz sen elbistana hiç gelmemiş olmalısın Elbistanın parasını yiyenlere haram zıkım olsun ne demk istediğimi anladın sen

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
akın 2017-10-12 22:34:01 @Mehmet

ne havası ne hizmeti dayı Allahını seversen ne bu rezillik güzelim memleketimi ne yaptılar göremiyomuş olmayan şeyi nasıl görecez saçma saçma konuşmayın

Beğenmedim! (0)