Elbistan Gündem Başarılı İşadamlarını Belirledi

Elbistan'da haftalık yayın yapan Gündem Haber Gazetesi tarafından düzenlenen yılın en başarılı işadamı anketinde seçilen kişi ve kuruluşlara ödülleri verildi.

Elbistan Gündem Başarılı İşadamlarını Belirledi

Elbistan'da haftalık yayın yapan Gündem Haber Gazetesi tarafından düzenlenen yılın en başarılı işadamı anketinde seçilen kişi ve kuruluşlara ödülleri verildi.

18 Nisan 2015 Cumartesi 17:37
Elbistan Gündem Başarılı İşadamlarını Belirledi
Pınarbaşı Kale Restoranda düzenlenen ödül töreninde bir konuşma yapan Gündem Haber Gazetesi’nin Kurucusu ve İmtiyaz Sahibi Hasan Hüseyin Temel (Hasanaki), bu yıl ilk defa düzenledikleri 'Yılın En Başarılı İşadamı' ödül programı etkinliği ile önemli bir olaya imza attıklarını söyledi.

Yayın hayatına başlamasının 5. yılına giren, Gündem Haber Gazetesi, Elbistan’da bir ilki gerçekleştirerek, yılın başarılı iş adamlarını seçti.

Çeşitli değişik kategorilerde gerçekleşen 2014 Yılın Başarılı İş Adamları Ödül Gecesinde; memleket sevdalılıklarını, yatırımlarını, iş istihdamı sağlamalarını, insana yatırım yapmalarını fedakârca ortaya koyan 20 iş adamı ödüllerini alkış ve takdirler eşliğinde aldılar.TES İŞ Afşin-Elbistan Şube Başkanı Mustafa Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyelerinin de onurlandırdığı ödül gecesinde;

İspir İnş Yönetim Kurulu Bşk. Ahmet İspir
İstanbulluoğlu Grup Yönetim Kurulu Bşk. Sıttık İlhan
Nezihoğlu İnş. Yönetim Kurulu Bşk. İsmail Nezihoğlu
Elbistan Final Dershanesi ve Lisesi Müdürü Hasan Korkmaz
ELKAPEN Yönetim Kurulu Bşk. Zeki Hurman
Yıldız Koleji Kurucu Müdürü Nurullah Çelebi Köker
SEMBOL Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Yücel Bozdağ
Arçelik Gürbüz Mobilya Yönetim Kurulu Bşk. Faruk Gürbüz
Polatlar ve Kervansaray Kahve Yönetim Kurulu Bşk. Mehmet Polat
Acaroğlu İnş. Yönetim Kurulu Bşk. Fatih Acaroğlu 
Müteahhit ve İş Adamı Cuma Alagöz
İş Adamı Ecz. Hamit Bülent Eken 
Küçükler Ocakbaşı Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Bşk ve Elbistan Spor Başkanı Kadir Küçük
ELGİAD Yönetim Kurulu Bşk. Ümmet Güven yatırım, hizmet, istihdam memleket sevdalılığı başarı ödüllerini alkış ve takdir sağanağı altında aldılar.

Başarılı iş adamları Elbistan Gündem Haber ve İmtiyaz Sahibi – Kurucusu Hasanaki’ye anlamlı organizeden dolayı teşekkür ettiler. Yayın hayatında başarılar dilediler. Anlamlı gece Elbistan Gündem Haber Gazetesinin 5. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle hazırlanan pasta kesimiyle noktalandı.
Son Güncelleme: 18.04.2015 17:38
Yorumlar
Avatar
Adınız
Haber Yorumları
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek veya küfürlü yorumlarınız yayınlanmaz. Yayınlanan yorumlardan yorumu yapan üye veya ziyaretçiler sorumludur.
Avatar
muhammet ikbal 2015-04-18 22:57:03

hayırdır neyin başarısı bu elbistan'a bi fabrika yada yatırım adına büyük bişi mi yapmışlar ?? lokantacı eczacı inşaatçı emlakçı aralarında biride çıksın 100-150 kişinin çalışacagı bi fabrika açsın...

Misafir Avatar
ŞEVVAL ACAROĞLU 2015-08-08 00:59:54 @muhammet ikbal

kadir kucukve babam olan fatih acaroglu da yardım etti inşaatçı lakantacı diye de konuşmayın çünkü lokantacı olmasa nerde yemek yicen annen rahatsız olunca canın birseyler çekince nasıl evlerde oturucan inşaatçı bına yapmassa lütfen

Beğenmedim! (2)
Avatar
Sosyal sorumluluk adına. 2015-04-20 09:32:35

Elbistanlı bu iş adamı arkadaşların Muhammet isimli yorumcu arkadaşımızın da bahsettiği gibi hangisi işyerinde dolgun bir ücretle 10,15 Elbistanlı işsiz kardeşimizi çalıştırıyor.İçlerinden bir ikisi hariç hangisi Elbistanın ortak değeri olan Elbistanspora yardım ediyor.ben duymadım,görmedim.Merak ettiğimden bahsettim.Ediyorlarsa bağışlasınlar beni.o açıdan çokda önemli görmediğimizi belirtmek istiyorum.

Avatar
akın 2015-04-21 12:04:09

hani nerde fabrikalar ben mi göremiyorum bizim iş adamımız tüccar esnaf iş adamı dediğin fabrika kurar büyük potansiyelli yatırımlarla büyük işler yapar bende esnafım o zaman bende iş adamıyım :) bende kendime göre başarılıyım tüccarlıkla iş admlığını ayırmanız gerek kimseyi kıskanmıyoruz ama elbistanda bir tane fabrika açmayıp iş adamı diye gezen esnaf arkadaşlar sadece kendilerini kandırıyor o kadar.

Avatar
taha 2015-04-18 22:45:11

Elbistan' nin zengin is adamlari.

Avatar
ali 2015-04-22 10:34:42

zengin iş adamları :)