Akit TV'den Mahir Ünal'a çok sert sözler

Akit TV Ankara Haber Müdürü Mehmet Özmen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal’ı hedef aldı.

Akit TV'den Mahir Ünal'a çok sert sözler

Akit TV Ankara Haber Müdürü Mehmet Özmen, "Gün Başlıyor" adlı programda "Sivil öldürecek olsak Cihangir'den başlarız" ifadesini kullanan Ahmet Keser'e sahip çıkarak AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal'ı hedef aldı.

Mehmet Özmen, AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal'ın Ahmet Keser'le ilgili "Öncelikli olarak bu apaçık bir psikopatoloji. Böyle bir şey açık bir provokasyon, sabotaj. 'Şuradan, buradan başlarız' ne demek? Siz kimsiniz? Neyi temsilen böyle bir ifade kullanıyorsunuz? Türkiye'nin birlik ve beraberliğine sabotaj" açıklamasını işaret ederek şöyle tepki gösterdi:

"TELEVİZYON TELEVİZYON GEZEN MAHİR ÜNAL"

"Ak Parti Sözcüsü Mahir Ünal çıkıyor, Halk TV'de Fox'ta gece gündüz Ak Parti'ye ve Müslümanlara hakaret edenlere bir kez dahi ağzını açamazken Ahmet Keser'i hedef tahtasına koyuyor. Adalet Bakanı'nı arıyor, ardından jet hızıyla savcı yemiyor içmiyor gecesini gündüzüne katıyor ve iddianame hazırlıyor. Ahmet Keser için televizyon televizyon gezen Mahir Ünal, imamları kesip doğramaktan söz eden CHP'li Sera Kadıgil'e bu zaman kadar bir tek cümle dahi maalesef edemedi."

Akit TV'de sabah yayınlanan "Gün Başlıyor" programında, programın sunucusu Ahmet Keser 'Sivil öldürecek olsak Cihangir'den başlarız' ifadesini kullanmıştı. Keser hakkında soruşturma başlatıldı, savcılık iddianame düzenleyerek 4.5 yıla kadar hapsini istedi. Akit TV ise Keser ile yollarını ayırmıştı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Medet Bagci
Medet Bagci - 3 hafta Önce

Mahir unal cok iyi bir adamya memleketinin belediyesini halkini rezil etti bir hastaneyle milletin gozunu boyadi yapilmadan eskiyen bir hastane pislik icinde bakimsiz belediye desen imkanlari ksitlydi zaten saolsun sayin vekilimiz calinan her kapiyi kapattiriyor cok guzel hizmetleri var yani

Ahmet
Ahmet - 3 hafta Önce

Adamlar çok doğru söylemiş.Chp kafalı tiplere bu kadar sert tondan giremeyen Akp maalesef kendi adamlarını çok çabuk harcıyor.

çiçekli
çiçekli - 3 hafta Önce

Ben şahsen herhangi bir partiye sıkı sıkıya bağlı biri değilim.Güzel olanı alkışlarım.Ancak;Mahir ÜNAL'ın Elbistan için yaptıklarını inkar edersek bu şık olmaz,etik olmaz. Elbistana kısa zaman içersinde kazandırdıkları ortada.Hepsini buraya yazacak olsak sığmaz.Arkadaşımız bir hastane ile milletin gözünü boyadı diyor.Elbistan için içinden geçirdiği bir hizmet var ise söylesin makul ve mantıklı ise Mahir beyin onuda dikkate alacağını düşünüyorum.Keşke her milletvekili ilçemiz için Mahir bey kadar hizmet getirmiş olsaydı.

Bilal yüzbaşı
Bilal yüzbaşı - 3 hafta Önce

Mahir Ünaimiza laf söyleyemeyiz mahir beyden Allah razı olsun hem Türkiye için hemde vatanı için hemde Elbistanimuz için çalışıyor Allah razı olsun her zaman arkasindayiz

adalet
adalet - 7 gün Önce

kime sahip çıkıyorsun kardeşim.
iç savaş çığırtkanlığı yapan muhabirine mi
Mahir Ünal Bey az bile söyledi
kendinize ayar verin biraz
siz AK Partinin sözcüsü değilsiniz hele milletin hiç değilsiniz o muhabiri biz seçmedik.
bi de sahip çıkıyormuşsunuz.