Hayrettin Güngör: Elbistan'ın sorunlarını çözeceğiz biraz toparlanmamız lazım

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Elbistan'ın tüm sorunlarını çözeceklerini, bunun için belediyenin maddi açıdan biraz toparlanması gerektiğini söyledi. İşte detaylar..

Kenan Erginer
Kenan Erginer Tüm Haberleri

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın da katıldığı, Elbistan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Misak-ı Milli Toplantı salonundaki 'Muhtarlarla istişare toplatısı'nda konuşan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Elbistan'ın tüm sorunlarını çözeceklerini bunun için de biraz zaman gerektiğini söyledi.

Güngör yapmış olduğu konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

Elbistan Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi olan ihtiyaçların hepsini bir havuzda topladık. Önümüzdeki günlerde de bu havuzda topladığımız problemleri, önceliklendirme, projelendirme ve maliyetlendirme çalışmalarımız yapılacak ve sizlerle de bunları paylaşacağız.

"İHTİYAÇ SINIRSIZ, KAYNAK SINIRLI"

"Tabi ki şehrimizin ihtiyaçları sınırsız ama kaynaklarımız sınırlı. Biz bu sınırsız ihtiyaçlarla, sınırlı kaynakları en uygun zaman diliminde buluşturmaya çalışıyoruz.

4 ilçemizi, Afşin, Elbistan, Nurhak ve Ekinözü'nü Elbistan merkezde 'Kuzey İlçeleri Daire Başkanlığı' kurduk, bütün büyükşehir birimlerini de buraya bağladık ve yönetiyoruz.

"SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ BİRAZ ZAMAN LAZIM"

Biz yerleşim yerlerinin ihtiyaçlarına ve gelişmiş düzeyine göre dengeli bir hizmet üreteceğiz. Bu sene biraz toparlanmaya, kaynak yaratmaya ihtiyacımız var. Ama biz sorun çözme makamıyız, emin olun ki tüm sorunları bir bir çözeceğiz, tüm ihtiyaçlar bir takvim içerisinde çözüme kavuşturulacak. Bize biraz zaman tanıyın. Yapılanlar da fazlasıyla yapacaklarımız da var. Sizin sorunlarınızı gece gündüz çalışıp çözeceğiz bahanemiz yok."

28 Ağustos 2019 - Gündem

Muhabir Kenan Erginer


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Elbistan Olay Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Elbistan Olay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Bugün yerel seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?