Elbistan Gündem Haber 4. Geleneksel Ödül Töreni Düzenlendi

Elbistan Gündem Haber 4. Geleneksel “2018 Yılı EN’leri Ödül Töreni ve kuruluşunun 8. yılı kutlama programı Altınşiş Park Restaurant & Kafede görkemli bir programla gerçekleşti. İş adamından esnafına, şairinden gönül elçisine, sanatkârından girişimcisine kadar seçkin insaların yer aldığı törende katılımcılara hitap eden Hasanaki, “Sizler Elbistan’ın baş tacı insanlarısınız. Sizlerin güzelliklerini ve değerlerini taçlandırmak bizlere onur verdi” dedi.

Haber albümü için resme tıklayın

Elbistan Gündem Haber Gazetesi tarafından her yıl organize edilen Elbistan’ın EN’leri Ödül Töreni ve kuruluşunun 8. yıldönümü kutlamaları unutulmaz görüntülere sahne oldu.

Çeşitli kategorilerden aylarca süren araştırma ve anketler sonucu belirlenen 22 kişi Elbistan Gündem Haber 2018 Yılı EN’leri Ödülüne layık görüldü.

Sıcak, samimi ve dostluk görüntülerinin yer aldığı programda ödül alacak davetliler ile yakınları büyük bir heyecanı tatlı duygular içinde yaşadılar. Var olan değerlerinin ve güzelliklerinin ödül ile taçlanmasının mutluluğunu yaşadılar.

Canlı müzik eşliğinde başlayan programda ilk sürpriz Elbistan Gündem Haber Kurucusu ve İmtiyaz Sahibi Gazeteci Yazar Hasan Hüseyin Temel’den (Hasanaki) geldi.

İlçe dışından gelen profesyonel grup ile sahne alan Hasanaki, “İlk göz ağrım” dediği baterisinin başına geçerek, katılımcılara tatlı sürpriz yaptı.

Yemek servisinin ardından başlayan programda açılış konuşmasını yapan Hasanaki, Elbistan Gündem Haber olarak her yıl gerçekleştirilen Elbistan’da Yılın EN’leri Ödül Töreninde ödüle layık görülenleri içtenlikle kutladı, başarılı yıllar temennisinde bulundu.

Hasanaki konuşmasında duygu ve düşüncelerini şu sözlerle ifade etti:

“Elbistan halkının, okuyucularımızın, abonelerimizin ve esnaflarımızın desteği ile bugünlere gelen ve 8. kuruluş yıldönümünü kutlayan Elbistan Gündem Haber olarak son 4 yıldır geleneksel olarak Elbistan’da Yılın ‘EN’lerini seçiyoruz. İstedik ki hak edilen değerler ve güzellikler karşılıksız kalmasın. İş adamından esnafına, şairinden gönül elçisine, sanatkârından girişimcisine kadar bir çok kategoride değerli ve güzel insanımızı bu ödüle layık gördük. Yaşanan ve yaşatılan bu güzelliklere vesile olan siz değerli “EN” lerimizi kutluyor, nice başarılı, bereketli ve sağlıklı yaşamlar diliyorum. Sizler Elbistan’ın baş tacı insanlarısınız. Sizlerin güzelliklerini ve değerlerini taçlandırmak bizlere onur verdi.”

Elbistan Belediye Başkan V. Ahmet Tıraş ve Elbistan Emniyet Müdürü Hakan Aşık’ın da katıldığı programda alkışlarla karşılık gören konuşmanın ardından ödül töreni başladı.

Elbistan Gündem Haber 4. Geleneksel Ödül Töreninde ödül almaya hak kazananlar şu isimlerden oluştu:

Ahmet TIRAŞ. Elbistan Belediye Başkan V. (Hizmet ve Çevre Özel Ödülü)

Memduh AYDIN – Fatih BÖLÜKBAŞI. Grand Elbistan Park Otel (Bölgesel Turizm Yatırımı Ödülü)

Dt. Ömer ÜNSAL. Dentinova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (Sağlık Hizmetleri Ödülü)

Hasan & Cahit & Hilmi GÖKDUMAN Çağlayan Mobilya & Kuyumculuk (Güvenilir Kuruluş Ödülü)

Ülkü KURT Ülkü Kurt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı (Güven Duyulan Marka Ödülü)

Akif PAK Elbistan İyilik-Der & Şûra Der Başkanı (İyilik Ödülü)

Duran SUNGUR Elbistan Böbrek Der Başkanı (Hayata Tutunuş Ödülü)

Elbistan Bahçeşehir Koleji Hanifi Şahin & Fatih Köşker & Serhat Şahin & İsmet Taşyürek Bahçeşehir Koleji (Bölgesel Eğitim Yatırımı Ödülü)

Nilgün ÖZCAN FT Life Spor Kompleksi ve Buğra Tarım (Örnek Spor Yatırımı Ödülü)

Yasemin & Burak ERTEN. ERTEN Mühendislik ve Doğalgaz (Teknolojik Değer Ödülü)

Selçuk KILIÇ Şekerci Veysel Efendi Yönetim Kurulu Başkanı (Marka Ödülü)

Murat KARPINAR. KARPINARLAR Tarım Ürünleri Ltd. Şti.(Tarımsal Değerler Ödülü)

Cahit GÜNAY Şair & Emniyet Personeli (Türk-İslam Dünyası Gönül Elçisi Ödülü)

Erdi ERMEZ Ermezler Grup Ltd. Şti. Genel Müdürü (Genç Girişimci Ödülü)

Mehmet ÖNAT İğde Der Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri (Yardımlaşma Ödülü)

Orhan ERDOĞAN Seyitoğlu Ticaret (Dostluk Köprüsü Ödülü)

Halis HANÇER Ciğerci Kardeşler Kebap Salonu (Dost Eli Ödülü)

Adem KANCİ Çiftçi & Pancar Üreticisi (Örnek Çiftçi ve Üretici Ödülü)

Cumali AYDIN Eray Mobilya & Doğrama (Örnek Sanatkâr Ödülü)

Beytullah GÖK Emre Oto Lastik ve Jant Dünyası (Örnek Esnaf Ödülü)

Kemal ŞAHİN Elbistan Esnaflar ve Bakkallar Odası Başkanı (Azim ve Mücadele Ödülü)

Mustafa EREN Elbistan DARENDELİLER Derneği Başkanı & Yönetim Kurulu Üyeleri Cengiz ERYILDIZ Ekmekçioğlu Anadolu Yufka Fabrikası (Örnek Yatırım Ödülü)

09 Ocak 2019 - Medya


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Elbistan Olay Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Elbistan Olay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Bugün yerel seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?