Büyükyapalak'ta sevgi elleri etkinliği

Elbistan'da Büyükyapalak Gazi İlk ve Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri tarafından Kahramanmaraş Değerler Eğitimi Projesi kapsamında 'Sevgi elleri' etkinliği düzenlendi.

Kahramanmaraş Değerler Eğitimi Projesi kapsamında Büyükyapalak Gazi İlk ve Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenleri tarafından Aralık ayı konusu olan paylaşmak farklı bir etkinlikle gerçekleştirildi.

Öğrenciler, paylaşmakta farkındalık oluşturmak amacıyla 'Sevgi Elleri' adı altında sosyal etkinlik düzenledi.

Okul Müdürü Mesut Erden, "İnsanlar için paylaşma deyince, akıllara maddi değeri olan kavramlar ve eşyalar geliyor. Bizim amacımız bunun dışına çıkarak sevginin paylaşılması gerektiğini vurgulamaktır. Sevgisiz bir toplum düşünülemez. Hiçbir karşılık beklemeden paylaşılabilen ve değeri hiçbir maddiyat ile ölçülemeyen sevgiyi, topluma kazandırmayı amaçladık. Sevgi elleri, bir ayın değeri olarak sabit kalmadan yıl sonuna kadar okulumuz ve İlçemizde devam edecektir. Bu anlamda bizlere destek veren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Kürşat Bayazıt ve etkinlikte emeği geçen Okul Aile Birliği Başkanı Feyzullah Kökden, idareci, öğretmen ve öğrencilerimize şükranlarımızı sunuyoruz" diye konuştu.

30 Aralık 2017 - Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Elbistan Olay Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Elbistan Olay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Bugün yerel seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?