Gönül Genç, Battalgazi Mahallesi'ne muhtar adayı oldu

Elbistan'da Battalgazi Mahallesi'nde yaşayan Gönül Genç, 2019 yılında yapılacak olan mahalli seçimlerde muhtar adayı olduğunu belirtti. Muhtarlık adaylığını açıklayan Gönül Genç, Battalgazi mahallesinin ilk kadın muhtar adayı oldu.

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde muhtarlık seçimleri için de hareketlilik yaşanmaya devam ediyor. 

Battalgazi Mahallesi'nde yaşayan Gönül Genç, 2019 yılında yapılacak mahalli idareler seçiminde muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Battalgazi Mahallesi'nden muhtar adaylığını açıklayan Gönül Genç, muhtar adayı olmasında eşinin ve çocuklarının büyük desteğini aldığını ifade ederek, "Demokrasinin vazgeçilmez unsuru olan yerel seçimler güçlü kadrolar ile birlikte çalışarak ancak hedeflere ulaşabilirler. Bu anlamda mahallemizde farkındalık yaratan hep birlikte imza atacağımıza inanıyorum. Kadını ve erkeğiyle birlikte mahallemizi daha ileriye taşıyacak projeler üreteceğiz." dedi.

Genç, "Şu unutulmamalıdır ki, muhtarlık hiç bir zaman ek iş olarak görülmemelidir. Asıl amacı millete , mahalleliye hizmet edecek olan kişinin ikinci işi olmaz. Bu yüzden muhtarlık gece-gündüz bizim birinci ve tek işimiz olacaktır. Mahallemizde yaşanan sorun ve sıkıntıları çözüm noktasında kurum ve ilgili makamlar nezdinde uyum ve iş birliği içerisinde çalışacağım. Mahalle sakinlerinin yaşam refahını yükseltmek için halkla beraber çalışmalar yapacağız. Halkla birlikte insanların da rızası alınarak yapılacak olan çalışmaların daha güzel olacağına inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle çıktığımız bu yolda şeffaf, dürüst, çalışkan ve hizmetkar olmak için öncülüğünüze talibim. Mahallemiz için hizmet anlamında hep beraber yürümeye "Haydi yine yeniden daima ileri" sloganıyla yürümeye varmısınız" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2018, 11:47

13 Nisan 2018 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Elbistan Olay Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Elbistan Olay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Büyükşehir Belediyesi'nin Elbistan çalışmaları yeterli mi?