Elbistan MHP İlçe Teşkilatı’ndan Afrin Operasyonu’na destek

Milletçe tek yürek olduğumuz şu günlerde, Mehmetçiğe verilen destekler günden güne daha da çok artıyor. Desteklere bir yenisi Elbistan’dan geldi. Elbistan Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı Afrin Operasyonu’na destek vermek için İbrahim Karaoğlanoğlu Meydanında toplanıp basın açıklaması yaptı.

Afrin’i teröristlerden temizlemek için canlarını feda etmekten çekinmeyen Mehmetçiği Türk halkı yalnız bırakmıyor. Her gün sayısız destek haberleri geliyor. Mehmetçiğe destek olmak için Elbistan MHP ilçe Teşkilatı İbrahim Karaoğlanoğlu Meydanı’nda toplanıp basın açıklaması yaptı. Ak Parti Elbistan ve Ekinözü Yönetim Kurulu Üyelerinin de katılımı ile gerçekleşen basın açıklamasında saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Kuran’ı Kerim okundu.

Basın açıklaması yapan MHP İlçe Başkanı Ali Demir Türkiye’nin dik duruşla hainlerin karşısında milletin yanında olduğunu belirterek,” Dış politika ile terör konusunda Sayın Cumhurbaşkanımıza ve devletimize desteğimiz tamdır. Strateji doğru taktiklerle desteklenirse, milli gurur zaferle pekişir. Milli ruh zafer kazanır. Zeytin Dalı Harekâtına millet olarak yürekten sahip çıktık. Milyonlarca ülke sevdalısı kardeşimiz Mehmetçiğe destek olmak ve gerekirse şahadet şerbeti içmek için Askerlik Şubelerinin önünde nöbet tutmaktadır. Güneydoğu'da, Kuzey Irak'ta Suriye ve Afrin’de yapılan Zeytindalı Harekatı'nda şanlı ordumuz tarih yazmış ve yazmaya devam edecektir. Afrin’e terörist temizlemeye giden Mehmetçiklerimiz düğüne gider gibi gidiyor. Şanlı Türk Askerimizi Yüce Mevlam Muzaffer eylesin” dedi.

Programa katılan Elbistanlı vatandaşlar Afrin’i teröristlerden temizlemek için gönüllü olduklarını söylediler.Meydanda toplanan kalabalık basın açıklamasının ardından sessizce dağıldı.

29 Ocak 2018 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Elbistan Olay Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Elbistan Olay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Büyükşehir Belediyesi'nin Elbistan çalışmaları yeterli mi?