Bölükbaşı: MHP’yi Kabiliyetli Kişiler Temsil Etmelidir

Milliyetçi hareket partisi (MHP) Elbistan ilçe başkanı adayı Mustafa Bölükbaşı ilçe başkanlığı seçim süreciyle ilgili yaptığı açıklamada, “MHP’yi kabiliyetli kişiler temsil etmelidir” dedi.

Mustafa Bölükbaşı yaptığı açıklamada “MHP ilçe başkanlığı adaylığı süresince hasretini çektiğimiz arkadaşlıklarımız yeniden yeşerdi, doya doya sohbet ettik. Tüm Ülkücüler bir araya gelerek biz zaten şımdiden kazandık, ancak bu süre zarfında partide bir türlü istikrarlı bir gelişme göremedik. Delege yazımı süresi çok karanlık geçti. Herkesi rahatsız eden gelişmeler oldu. Oysa biz Ülkücüler buna hiç alışık değiliz. Bizler açık olmaya mert ve net olmaya alışık insanlarız. Bu yolda yürüyen ekibimiz çok onurlu bir davranış sergiledi. Herkes gece gündüz çalışarak yüzlerce delegeye ulaştı. Bu gelişmeden korkanlar çareyi delegeyi iptal ettirmekte buldular. Kendi yazdıkları delege ile kendileri seçime gidemediler. Bizler adil olan her türlü seçim sistemine hazırız. Bizim anlayışımızda ben değil biz vardır. Ben değil biz kazanacağız. Sonuçta partimiz kazanacak ilçemiz kazanacak. Bizler hiç kimseye karşı değiliz, her güzel insanın yanında tüm ülkücülerin gönlünde olmaliyiz. Biz MHP’ nin iyi yürekli, donanımlı, dürüst ve köneni ülkücü hareketten gelen halkın sevgisini kazanmış, yüksek kabiliyetli kişiler tarafından temsil edilmesini istiyoruz. Elbistan'a MHP’ yi tekrar şaha kaldıracağız. Sosyal ve kültürel etkinlikler ile gençliğimize sahip çıkıp partimizi halka maledeceğiz. Kaybettiğimiz belediye başkanlığını tekrar kazanıp bölgemizden meclise millet vekili göndereceğiz. İlçemizde ülkemizdeki kötü gidişata dur deyip Güneydoğuda paralel devlet provalarını hayal edenlerin hayallerini kursağında koyacağız. Elbistan’daki tüm ülkücülerin birlikteliğini sağlayacak adımlar atıyoruz. Tüm ülkücü adaylardan da bu anlayışı bekliyoruz. Adaletli, dürüst, namuslu şeffaf bir seçim olmasını yani başı nasıl başlarsa sonununda öyle biteceğine inanıyoruz. Kazanan MHP olsun diyor, tüm ülkücü camiaya kongremizin hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2014, 17:23

22 Aralık 2014 - Politika


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Elbistan Olay Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Elbistan Olay hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Bugün yerel seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?