Vatan Şaşmaz ölü bulundu! Vatan Şaşmaz'ı kim öldürdü?

Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz İstanbul Beşiktaş'ta bir otelde ölü olarak bulundu. Vatan Şaşmaz'ın silahla vurularak öldürüldüğü öğrenildi.

Vatan Şaşmaz ölü bulundu! Vatan Şaşmaz'ı kim öldürdü?

Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz İstanbul Beşiktaş'ta bir otelde ölü olarak bulundu. Vatan Şaşmaz'ın silahla vurularak öldürüldüğü öğrenildi.

27 Ağustos 2017 Pazar 21:36
Vatan Şaşmaz ölü bulundu! Vatan Şaşmaz'ı kim öldürdü?

Beşiktaş'ta lüks bir otelde iki ceset bulunduğu iddia edildi, olay yerine çok sayıda sağlık ve polis ekibi sevk edildi.

Otelde silahla vurularak öldürülen kişilerden birinin ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz olduğu öğrenildi.

Olay yeri inceleme ekipleri olay yerine çağrıldı. Ekiplerin cesetler üzerindeki incelemesi sürüyor. Ölü bulunanların ateşli silahla vurulduğu belirlendi. 

VATAN ŞAŞMAZ'I KİM ÖLDÜRDÜ KATİLİ KİM?

Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz'ı öldüren kişinin kimliği belli oldu. Beşiktaş'ta ünlü bir otelin 10 katında ölü bulunan Şaşmaz'ı eski manken Filiz Aker(55) tarafından vurulduğu ortaya çıktı. Aker, cinayetten sonra silahı kafasına doğrultup intihar etti. Ünlü sunucu Şaşmaz 43 yaşındaydı.

VATAN ŞAŞMAZ KİMDİR?

Vatan Şaşmaz, 8 Ocak 1974 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen Çanakkale Biga’lıdır. Vatan Caddesi üzerinde bulunan bir hastanede doğduğu için annesi ona Vatansever ismini vermiş. Zamanla sadece Vatan denilmeye başlamış. Babasının adı Süleyman Şaşmaz, annesinin adı Safiye’dir. Anne babası 1984 yılında boşanmış olan Vatan Şaşmaz anne ve dedesi ile oturmaktadır. Çapa Ortaokulundan mezun oldu. Liseye Pertevniyal Lisesinde başladı, Şehremini Lisesi'ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde işletme okudu. 1996 yılında okuldan ayrıldı ve 1-1.5 sene aracı bir kurumda borsacı, yatırım danışmanı, dealer olarak çalıştı.

Üniversite yıllarında 1993 yılında Deniz Tüney Mankenlik ve Fotomodellik Ajansı'na bağlı olarak fotomodellik yaptı. Bazı katalog çekimlerinde, reklam filmlerinde ve video kliplerde rol aldı Askerliğini Şırnak’da yaptı.

Erkeklere özel kültür, sanat, yaşam, magazin üzerine “Erkekler Kulübü” adlı bir programı yazdı. Kanal 6'ya sundu. 1998 yılında başladığı programın 13. bölümünü çekerken 17 Ağustos depremi oldu. Depremden hemen bir gün sonra canlı yayına çıkmak zorunda kaldı. 75 programdan sonra 2000 yılında ATV'ye geçti. Sabah Keyfi'ni sunmak için atv'den teklif geldi.

Son Güncelleme: 27.08.2017 22:09
Yorumlar
Avatar
Adınız
Haber Yorumları
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek veya küfürlü yorumlarınız yayınlanmaz. Yayınlanan yorumlardan yorumu yapan üye veya ziyaretçiler sorumludur.