Vali Güvençer'den Elbistan'a Ziyaret

Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Elbistan ilçesini ziyaret etti.

Vali Güvençer'den Elbistan'a Ziyaret

Vali Güvençer'i, Hükümet konağı binası önünde Elbistan Kaymakamı Tuncay Akkoyun, Belediye Başkanı Durmuş Küçük, Jandarma Komutanı Binbaşı Şahin Kocaköse, Emniyet Müdürü Barış Murat Başol ve kurum amirleri karşıladı.
Kahramanmaraş'a yeni atanan Vali Güvençer, ilk ziyaretini Elbistan ilçesine yaptı.
Vali Güvençer, Kaymakamlık Toplantı Salonu'nda Kaymakam Akkoyun'dan, ilçede yapılan ve devam eden kamu yatırımları ile kurumların işleyişi hakkında brifing aldı.

Vali Güvençer, "Elbistan ekonomik ve sosyal yapısı itibari büyük bir ilçedir. Kahramanmaraş valiliği görevine yeni atanmam itibariyle ilçelerimizi ziyaret etmek istedim. İlk ziyaretim Elbistan ilçesine oldu. Kahramanmaraş'ı bir bütün olarak düşünüyor ve öyle yorumluyorum. Kahramanmaraş'ın ilçeleriyle birlikte gelişmesini sağlamak amacıyla çalışmalar yüreteceğiz. Kapımız herkese açık. Vatandaşa en iyi hizmeti sunabilmek için gayret edeceğiz" diye konuştu.

Kaymakamlık toplantı salonundaki etkinliğin ardından Vali Güvençer, sırasıyla Adliye, Belediye, Emniyet, Jandarma, Yüksek Okul ve Devlet hastanesi binasını ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.
Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2014, 14:09
YORUM EKLE