Polislere tatlı ikramına 75 araçla gittiler

Elbistan'da Öğrenci Servisleri Derneği temsilcileri, soğuk havada nöbet tutan görev başındaki polislere bayrak, karanfil ve tatlı ikramında bulundular.

Polislere tatlı ikramına 75 araçla gittiler

Elbistan Öğrenci Servisleri Derneği Başkanı Sait Doğan, temsilcileri ile birlikte yaklaşık 75 araçla hava sıcaklığının sıfırın altında 10 dereceyi bulduğu Elbistan-Malatya şehirler arası karayolunda yol kontrol noktasında görev yapan polisleri ziyaret etti.

Beraberlerinde getirdikleri karanfil, tatlı ve Türk bayrağını görev başındaki polislere ikram eden öğrenci servisçileri, örnek davranışta bulundu.

Elbistan halkının her zaman polis ve askerinin yanında odluğunu kaydeden Öğrenci Servisleri Derneği Başkanı Sait Doğan, güvenlik güçlerini yalnız bırakmak istemediklerini söyledi.

Doğan, "Ülkemizde her gün bir terör olayı yaşanıyor. İstemediğimiz olaylar. Bizler öğrenci servisi şoförleri olarak her zaman askerimizin, polisimizin yanındayız. Tüm sürücülerin bilmesi gereken polis sadece ceza yazan birisi değildir. Polis teşkilatı gece-gündüz, soğuk sıcak demeden bizlerin güvenliği için yollarda bekleyen, bizleri koruyan asil insanlardır. Unutmayalım ki İzmir'de yaşayan terör olayında şehit düşen polis memuru Fethi Sekin'de bir trafik polisiydi ve bizler için şehit oldu. Öğrenci servisi sürücüleri olarak, polislerimizin işini kolaylaştırmak için elimizden gelen ne varsa yapacağız. Uyum içerisinde çalışacağız" diye konuştu.

Görevlerini sürdüren emniyet ekipleri de tatlı ikramında bulunun sürücülere teşekkür etti.

YORUM EKLE