Mermer ustasından şehit yakınlarına ücretsiz hizmet

Elbistan'da Küçük Küçük Sanayi Sitesinde faaliyet gösteren Su Mermerit Atölyesi Sahibi Ersin Höbere, Zeytin Dalı Harekatı'na destek ve teröre tepki olarak , ilçede yaşayan şehit ailelerine ücretsiz mutfak tezgahı kampanyası düzenledi.

Mermer ustasından şehit yakınlarına ücretsiz hizmet

Elbistan'da Orhangazi Mahallesi, Eldelek Caddesinde hizmet veren Su Mermerit atölyesi, şehit ailelerine ücretsiz mutfak tezgahı yapacak. 'Şehit yakını' kartı olan herkes, bu mermer atölyesinden ücretsiz mutfak tezgahını ve tamirini yaptırabilecek.

Başlattığı kampanya kapsamında şehit ailelerinden ücret talep etmeyen ve istedikleri zaman istedikleri mutfak tezgahını yapabileceklerini belirten Ersin Höbere (27), "Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Suriye'de başlattığı Zeytin Dalı Harekatı'na destek ve teröre tepki amacıyla bu kampanyayı düzenledik. Vatan için canını feda eden askerlerimizin ailelerine biraz olsun moral ve katkı sağlamak, onların yanında olduğumuzu bildirmek istedik." dedi.

Askerliğini Şırnak'ta yaptığını belirten Höbere, "Bu vatan için her zaman canımızı feda etmeye hazırız.  Onların evlatları bu vatan için gözlerini kırpmadan canlarını feda etti. Bizim onlara olan borcumuz maddiyatla ölçülemez. İstedikleri mermerit mutfak tezgahını onlar için yapacağız. Tamir ihtiyacı olan şehit ailelerimize de elimizden gelen katkıyı sunmaya hazırız." diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fırat
Fırat - 3 hafta Önce

Helal olsun gardaşıma! Elbistanda yiğit bitmez!