Mahir Ünal'a El Emeği Rahle Hediye Ettiler

Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı, Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Asım Demirdöğen ve Elbistan Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Yılmaz, AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal’ı makamında ziyaret etti.

Mahir Ünal'a El Emeği Rahle Hediye Ettiler

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı, il genelinde devam eden spor ve gençlik yatırımlarıyla ilgili Ünal’a bilgi verdi.
Kahramanmaraş’ta gençler ve eğitim konusunda her türlü projeye destek vermeye hazır olduğunu ifade eden Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, “Gençlerimizin fiziksel, ruh ve eğitim konusunda yapılacak her türlü yatırım yarının büyük Türkiye’sine yapılmış olacaktır. Bu yüzden gençlik konusunda son derece duyarlıyız” dedi.

Heyet Kahramanmaraş’ta gençlik merkezlerinde üretilen veya müdürlük tarafından desteklenen kurslarda üretilen bakır ve ağaç işçiliği ürünler hakkında Grup Başkanvekili Ünal’a bilgi verdi.

Ünal'a, kursiyerlerin yaptığı çivisiz ve yapıştırıcı kullanılmadan yapılan el emeği rahle hediye edildi.Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 16:00
YORUM EKLE