Gönül Genç, Battalgazi Mahallesi'ne muhtar adayı oldu

Elbistan'da Battalgazi Mahallesi'nde yaşayan Gönül Genç, 2019 yılında yapılacak olan mahalli seçimlerde muhtar adayı olduğunu belirtti. Muhtarlık adaylığını açıklayan Gönül Genç, Battalgazi mahallesinin ilk kadın muhtar adayı oldu.

Gönül Genç, Battalgazi Mahallesi'ne muhtar adayı oldu

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde muhtarlık seçimleri için de hareketlilik yaşanmaya devam ediyor. 

Battalgazi Mahallesi'nde yaşayan Gönül Genç, 2019 yılında yapılacak mahalli idareler seçiminde muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Battalgazi Mahallesi'nden muhtar adaylığını açıklayan Gönül Genç, muhtar adayı olmasında eşinin ve çocuklarının büyük desteğini aldığını ifade ederek, "Demokrasinin vazgeçilmez unsuru olan yerel seçimler güçlü kadrolar ile birlikte çalışarak ancak hedeflere ulaşabilirler. Bu anlamda mahallemizde farkındalık yaratan hep birlikte imza atacağımıza inanıyorum. Kadını ve erkeğiyle birlikte mahallemizi daha ileriye taşıyacak projeler üreteceğiz." dedi.

Genç, "Şu unutulmamalıdır ki, muhtarlık hiç bir zaman ek iş olarak görülmemelidir. Asıl amacı millete , mahalleliye hizmet edecek olan kişinin ikinci işi olmaz. Bu yüzden muhtarlık gece-gündüz bizim birinci ve tek işimiz olacaktır. Mahallemizde yaşanan sorun ve sıkıntıları çözüm noktasında kurum ve ilgili makamlar nezdinde uyum ve iş birliği içerisinde çalışacağım. Mahalle sakinlerinin yaşam refahını yükseltmek için halkla beraber çalışmalar yapacağız. Halkla birlikte insanların da rızası alınarak yapılacak olan çalışmaların daha güzel olacağına inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle çıktığımız bu yolda şeffaf, dürüst, çalışkan ve hizmetkar olmak için öncülüğünüze talibim. Mahallemiz için hizmet anlamında hep beraber yürümeye "Haydi yine yeniden daima ileri" sloganıyla yürümeye varmısınız" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2018, 11:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
mukaddes hanım
mukaddes hanım - 7 gün Önce

Bu millet sırtında top mermisi taşıyan Nene Hatunların, Ayşe Bacıların ve Halide Edip Adıvar ların sayesinde buralara gelmedi mi. Bizim hamurumuzu Hayma analar, Halime Hatunlar yoğurmadı mı? Yeri geldi Kaymakam olduk, Vali olduk hatta Başbakan olduk kısaca memlekette söz sahibi olduk şimdi muhtar mı olamayacağız. Sen yürü bacım sonuna kadar arkandayız. Allah Yar ve Yardımcın Olsun.

Aysun sahin
Aysun sahin - 7 gün Önce

Desteklerimiz seninle herzaman arkandayiz basarilar diliyorum

İHSAN KABAK
İHSAN KABAK - 7 gün Önce

GÖNÜL HANIMI ELBİSTANDA İLK MUHTAR ADYIMIZ OLARAK KUTLUYORUZ GÖSTERMİŞ OLDUGU CESARETTEN DOLAYI DA TEPRİK EDİYORUZ SONUNA KADAR YANINDAYIZ.

MrC DrN
MrC DrN @İHSAN KABAK - 3 gün Önce

Bu kutlu yolda sonuna kadar gidip basarilar elde edecegine eminim isalah basarilarin daim olur hayirli olsun..

Hatice Orman
Hatice Orman - 1 hafta Önce

Öncelikle yürekten kutluyorum ablacım. Attığın bu adımda en güzel yerlere gelmeni temenni ediyorum. Muhtarlıgn erkek işi olmadığını kadının da gücü olduğunu Elbistan halkına kanıtlayacagına ve mahallemizi gerek fikirlerinle gerek yapacaklarınla çok daha guzel bir hale getireceğine canı gönülden inanıyor ve devamını diliyorum.

Asiye asiye
Asiye asiye - 7 gün Önce

Kadinlarimizin elinin değdiği yer güzellesir güzel yürekli insan gönül genç ewet oylar gönül hanima

jale
jale - 7 gün Önce

Arkandayız gönül

Nilüfer sahin
Nilüfer sahin - 7 gün Önce

Desteklerimiz seninle hep yanindayiz

ESRA KARA
ESRA KARA - 7 gün Önce

DESTEKLERİMİZ SİZİN İÇİN GÖNÜL HANIM EN BÜYÜK MUHTAR BİZİM MUHTAR OYLAR GÖNÜL HANIMA .SAYGILAR