Elbistan'da MHP Kongresi Sona Erdi

Milliyetçi Hareket Partisi Elbistan ilçe teşkilatı 11. olağan kongresi sonuçlanırken, mevcut başkan Ali Demir güven tazeledi.

Elbistan'da MHP Kongresi Sona Erdi

5 adayın başkanlık için yarıştığı seçimde kazanan isim belli oldu. MHP Elbistan ilçe Teşkilatının 11. Olağan kongresi Foto Üstel Düğün Salonu'nda gerçekleştirildi. Konuşmaların ardından yapılan seçimlerde 418 delegenin 316'sı oy kullandı. 95 delegenin oyunu alan mevcut başkan Ali Demir, başkanlığa yeniden seçildi.

Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Fatin Özdemir, olağan genel kurulda yaptığı konuşmasında, "İlçe başkanlığı için 5 başkan adayı yarışıyor. Burada bulunan delegeler, devleti yönetecek ve seçecek bir kadroyu göreve getirmeleri gerekmektedir. Delegelerden vicdanlarının sesini dinleyerek oy kullanmalarını istiyorum" dedi.

Öte yandan seçimler sonrasında yeni yönetim şu isimlerden oluştu: Başkan Ali Demir, Üzeyir Küçük, Oğuz Gök, Hasan Hüseyin Yüksel, Abdullah Yılmaz, Orhan Baştürk, Serdal Kaya, Sadettin Kevenci, Erol Tatar, Recep Çolak, Ziya Polat, İsmail Küçük, Zeki Çoban, Hacı Ahmet Şahin, Feyat Önat, Nevzat Bayri, Süleyman Kanca, M.Abdul Samet Emin, Mitat Aytaç.





Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2015, 18:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal Tor
Kemal Tor - 3 yıl Önce

ülkücüye yakışır başkanlar temsil etmeli ülkücüleri.kaç yıldan beri başkan olan ali demir gündeme,elbistanın sorunlarına dair bir açıklaması eylemi oldu mu?elbistanda muhalefetin en etkin partisi olan mhp var mi yok mu belli̇ degi̇l ve hala başkan seçi̇li̇yor.gerek i̇kti̇dar gerek muhalefet haketti̇gi̇mi̇z şeki̇lde yöneti̇li̇yoruz

muhammet
muhammet - 3 yıl Önce

birlik ve beraberlikle hayırlı olsun.

mustafa öz
mustafa öz - 3 yıl Önce

aman ha konuşmadan açiz misyonu ve vizyonu belli olmayan başkanıza sahip çıkın.elbistanda mph yi bitiren bu 95 kişi vebali günahı altında ezim ezim ezilir inşallah mhp nin başı sag olsun.

Hayırlı Olsun
Hayırlı Olsun - 3 yıl Önce

Öncelikle sayın başkana hayırlı olsun diyorum. Ancak; Başkana naçizane bir tavsiyem olacak. Seçilmiş insanlar seçildikleri günden itibaren sorumlulukları yalnız kendini değil temsil etmiş olduğu camiayı ilgilendirir. Yani şuan sizler yönetiminizle birlikte partinin Elbistan ”da vitrinisiniz. O nedenle olabildiğince yaşamınıza, giyiminize, duruşunuza kısaca hal ve hareketlerine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Gerektiğinde kişiliğinizi değil ama tarzınızı değiştirebilmelisiniz. Temsil etmiş olduğunuz camia hedefleri ve idealleri olan bir camiadır. Bunu asla unutmayınız

seviniriz.
seviniriz. - 3 yıl Önce

başkan sizi tanıyanlar biliyor ama tanımayanlar bilmiyorlar ve görüşünüze göre değerlendiriyorlar.o nedenle bir parti mensubu olarak söylüyorum.bıyığınızı biraz düzeltirseniz seviniriz.