Elbistan'da Kargo Firmasında Hırsızlık

Elbistan'da bir kargo şirketinin şubesine giren hırsız çok sayıda cep telefonu ve kol saatinin olduğu kargo paketini alarak kayıplara karıştı. O an ise güvenlik kameralarına yansıdı.

Elbistan'da Kargo Firmasında Hırsızlık

Ceyhan Mahallesi, Devlet Hatun Caddesi üzerinde bulunan bir kargo şirketine giren hırsızın rahat tavırları güvenlik kameralarına yansıdı..

İşyerinin arka tarafında bulunan tuvalet pencerisinden içeriye giren hırsızlık şüphelisi, yaklaşık bir saat boyunca kargo paketlerini açarak tek tek içlerinde ne olduğunu kontrol etti. Uzun süren uğraşın ardından içinde cep telefonu ve kol saati olan kutuları tespit eden hırsız kargo paketlerini aldıktan sonra iş yerinin kasasınıda ihmal etmeyerek yaklaşık 600 TL civarındaki nakit parayı alarak kayıplara karıştı.

Sabah iş yerini açmak için gelen kargo görevlilerince paketlerin karıştırıldığı tespit edildi. Güvenlik kameraları kontrol edildiğinde ortaya çıkan hırsızlık olayı ile ilgili soruşturma başlatan polis, güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerden yola çıkarak hırsızı yakalamak için çalışma başlattı.


Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2015, 15:45
YORUM EKLE