Elbistan'da Evlenme vaadiyle dolandırıcılık iddiası

Elbistan'da yaşayan 81 yaşındaki Mehmet Ali Tel, evlilik vaadiyle 16 bin 500 lira dolandırıldığını iddia ederek, polis merkezine başvurdu.

Elbistan'da Evlenme vaadiyle dolandırıcılık iddiası

Elbistan'da yaşayan 81 yaşındaki Mehmet Ali Tel, evlilik vaadiyle 16 bin 500 lira dolandırıldığını iddia ederek, polis merkezine giderek şikayetçi oldu.

İlçeye bağlı Akbayır Mahallesi'nde yaşayan ve 8 yıl önce eşini kaybeden 10 çocuk babası Mehmet Ali Tel, bir arkadaşının vasıtasıyla Pazarcık ilçesinden bir kadınla tanıştırıldı.

Ardından Tel, kadına imam nikahı kıydı. Daha sonra Tel de yaptıklarından dolayı aracılık eden arkadaşına 500 lira verdi, nikahı kıyılan kadının kardeşine de bin lira değerinde altın yüzük aldı. Daha sonra Tel, kendisini "Emine" olarak tanıtan kadına da 15 bin liralık altın aldı.

Kuyumcudan çıktıktan sonra arkadaşının aracının arızalanmasını bahane ederek kadınların da mutfak malzemesi için gittikleri markette kayıplara karışması üzerine Tel, dolandırıldığını anlayarak polis merkezine gidip şüphelilerden şikayetçi oldu.

Tel, yaptığı açıklamada, 8 yıl önce eşini kaybettiğini, yalnız yaşamak istemediği için de evlilik hayali kurduğunu söyledi.

Evlilik vaadiyle dolandırıldığını belirten Tel, arkadaşı ve kadınlar hakkında şikayetçi olduğunu ifade etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
SONGÜL BAYDEMİR
SONGÜL BAYDEMİR - 3 hafta Önce

Ohhh ne güzel olmuş

...
... @SONGÜL BAYDEMİR - 3 hafta Önce

Kınama başına gelir

ÖMER CENGİZ
ÖMER CENGİZ - 3 hafta Önce

RIDDO DAYIMI DOLANDIRANLAR ALLAHINDAN BULSUN GARİBANDAN NE İSTEDİNİZ ADAM BİR YUVA KURMAK İSTEMİŞ .

ali akbayır
ali akbayır - 3 hafta Önce

rıddo amcayı kınayanlar eleştirenler siz yalnız kaldınızmı bu hayatta boş boş konuşmayın asıl yaşlılıkta zor bekar kalmak onun aradığı bi nefese sadece songül kızım boş boş konuşma cahil ayrıca adam parasını ona buna vermek zorunda değil evlatları felan filan gec onu sen

Aaa
Aaa - 3 hafta Önce

Müge
Anliya çık amca yasin getmis avrad alacağına 10 çocuğuna vereydin de harçlık edeydiler sevap islerdin ölmeden bir ayağın mezarda ☺☺

bozkurt
bozkurt - 3 hafta Önce

dayı ne işin var evlilikle bu yaştan sora

ben ritdo
ben ritdo - 3 hafta Önce

gece yatamıyom