Elbistan'da bir kişi bileklerini kesti!

Sahibi olduğu otomobili internet aracılığı ile Elbistan’da ki bir alıcıya satmak isteyen H.K, devrini verdiği aracın parasını alamadığı iddiası ile bileklerini keserek intihar etmek istedi.

Elbistan'da bir kişi bileklerini kesti!

Kahramanmaraş’ta yaşayan H.K. isimli vatandaş iddiaya göre, sahibi olduğu otomobili satmak için bir internet sitesine ilan bıraktı. Verilen telefon numarasından H.K.’ ye ulaşan bir kişi otomobili almak istediğini belirterek teslimatın Elbistan İlçesi’nde yapılmasını istedi.

Otomobili satma sevinci ile Elbistan’a giden H.K. kısa süre içerisinde alıcı olduklarını öne süren G.Ş. ve isminin H. olduğu bildiren kişi ile buluşarak devir işlemleri için notere gitti. Noter işlemleri sırasında H. isimli şahıs otomobilin satışı için anlaştıkları tutar olan 39 bin TL’yi getirmek için noterden ayrıldı.

Satış işlemlerinin tamamlanmasının ardından parasını alamayan H.K. para getirmeye giden H.’ ye bir türlü ulaşamadı. Devri verdiği kişinin de yanından ayrılması ile dolandırıldığını anlayan H.K. Elbistan Emniyet Müdürlüğü’ne giderek dolandırıldığı iddiası ile G.Ş. ve ismi H. Olan kişiden şikayetçi oldu.

Sinir krizi geçiren H.K. ilçe merkezinde bileklerini keserek intihar etmek istedi. Çevredeki vatandaşların ihbarı ile olay yerine ulaşan sağlık ekipleri H.K.’ yi hastaneye kaldırdı. H.K. tedavi altına alınırken, polis dolandırıcılık iddiasıyla ilgili soruşturma başlattı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 4 hafta Önce

böyle orus....cocuguklugu olurmu peze k

Mehmet B.
Mehmet B. - 4 hafta Önce

Adamlar Düpedüz Soyguncu Ve Siz Onların İsmini Dahi Veremiyorsunuz Başkalarını da Dolandırsın Diye Bravo size de Bravo Çok İyi Gazetecilik Yapıyorsunuz.Zalimin Yanında Mazlumun Karşısında...Yazıklar Olsun...

Serkan U
Serkan U - 3 hafta Önce

Karaktersiz köpekler.İnsanın elinden birikimi alınırmı adi 0.clarııı

Aslan
Aslan - 3 hafta Önce

Böyle şerefsizler olduğu sürece bu Şehirde yaşanmaz kardeşim