Elbistan'da 20 dakika süren yağmur hayatı felç etti

Elbistan'da dün öğlen vakitlerinde başlayan sağanak yağış hayatı felç etti. Yaklaşık 20 dakika etki olan sağanak yağış nedeniyle Elbistan'ın cadde ve sokakları adeta göle döndü. Su dolan yollarda araçlar ilerlemekte zorluk çekerken, vatandaşlar karşıdan karşıya bile geçemedi.

Elbistan'da 20 dakika süren yağmur hayatı felç etti

Elbistan'da dün öğlen saatlerinde başlayan sağanak yağış yaklaşık 20 dakika sürdü. Vatandaşlar koşarak iş yerlerine ve saçak altlarına sığındı

Suyla dolan sokaklardan dolayı vatandaşlar bulunduğu yerde mahsur kaldı.

Caddelerde araçlar ilerlemekte zorluk çekerken, vatandaşlar ise karşıdan karşıya bile geçemeyerek otobüs duraklarında mahsur kaldı.

ALT YAPI YETERSİZ

20 dakikalık yağış ile bir çok caddenin kapanmasından rahatsızlık duyan vatandaşlar "Elbistan'da zaten yıllardır alt yapı çalışması yok, yollar deseniz patates tarlası gibi, bir yağmur yağdı heryer su birikintisi oldu yetkililer ne iş yapar?" diyerek tepkilerini dile getirdiler.

ELBİSTAN'DA HAVA NASIL OLACAK?

Tahminlere göre Elbistan'da bugünde gün boyu yağmur zaman zaman yağacak fakat önümüzdeki günlerde sıcaklık 9 derece birden artacak yağmurlu hava kendini güneşli hayava bırakacak.

YORUM EKLE