DenizBank'tan 'Hedef 1 Milyon Üye' Projesine Destek

DenizBank, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün “Hedef 1 Milyon Üye” projesine destek sağlıyor.

DenizBank'tan 'Hedef 1 Milyon Üye' Projesine Destek

Bu kapsamda DenizBank, üyelik başvurusu kulüp tarafından onaylanan taraftarlara özel üyelik bedelini 36 aya varan vade seçenekleri ile kolayca ödeme imkânı sunuyor.

DenizBank, spor kulüpleriyle işbirliğini güçlendirerek artırmaya devam ediyor. Bu kapsamda Elbistan Fenerbahçeliler Derneği ile DenizBank Elbistan Şube Müdürü Ali Kurnaz, Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla işbirliği toplantısı düzenlendi.
Toplantıda DenizBank’ın, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün “Hedef 1 Milyon Üye” projesine destek sağlarken, sarı lacivertli taraftarlara temsilci üye veya üye olmak için gerekli işlemleri şubelerinden ve Elbistan Fenerbahçeliler Derneği’nden yapma imkânı sunduğunun altı çizildi.
DenizBank bu kapsamda üyelik başvurusu kulüp tarafından onaylanan taraftarlara özel üyelik bedelini 36 aya varan vade seçenekleri ile ödeme imkânı sunuyor.

Elbistan Fenerbahçeliler Derneği basın sözcüsü Av. İhsan Kılıç, konu hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Geçtiğimiz günlerde kulübümüz tarafından lansmanı yapılan 'Hedef 1 milyon üye' projesi kapsamında derneğimiz çalışmalarına başlamıştır. Kulübümüz bu bağlamda dernekleri şubeye çevirmekte olup doğrudan kulübe bağlamaktadır. Kulübümüz taraftarına kapılarını sonuna kadar açmakta olup taraftarlarımıza kongre üyeliği olarak iki farklı seçenek sunmaktadır. Kongre üyeliği için 10 bin TL giriş bedeli, temsilci üyelik için 2 bin TL giriş bedeli kulübümüz tarafından belirlenmiştir" dedi

Spor alanındaki yatırımlarımıza devam ediyoruz

Toplantıda bir konuşma yapan DenizBank Elbistan Şube Müdürü Ali Kurnaz şunları kaydetti; “DenizBank olarak spor alanındaki yatırımlarımız, sosyal sorumluluklarımızın en önemli bileşenlerinden birisini oluşturuyor. Bu kapsamda Fenerbahçe ile güçlerimizi birleştirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün DenizBank ile işbirliği 10 yılı aşkın süredir artarak devam ediyor. Bu yeni işbirliği ile ortaklığımızı bir adım daha öteye, yeni hedeflere taşıyoruz. “Fenerbahçe Spor Kulübü Hedef 1 Milyon Üye” Projesinin, Fenerbahçe’ye çağ atlatacak bir proje olduğunu düşünüyoruz. Bu projenin Türkiye’de spor kulüplerinin finansal yapılarını güçlendirmeleri yönünde de örnek gösterilmesi gereken bir iş olduğu kanaatindeyiz. Bir milyon gibi görkemli bir üye katılımının sağlanması yeni yatırımların da kapısını açacak; Fenerbahçe’nin yarınlarını daha parlak kılacaktır. İşbirliğimizin Fenerbahçe Spor Kulübü için hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.”Fenerbahçe Kredisinin Özellikleri
• Yüzde 1.09’dan başlayan faiz oranı seçenekleri ile
• 36 aya varan taksit seçenekleri
• Kredi tahsis ücreti ve kefil yok. Ayrıca evrakla, formaliteyle uğraşmak yok.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2014, 18:25
YORUM EKLE