Çifte cinayet 7 yıldır aydınlatılamadı

Elbistan'da Akbayır Mahallesi'nde 7 yıl önce otomobilde oğlu ile arkadaşı tabancayla öldürülmüş halde bulunan baba, cinayetin aydınlanacağı günü bekliyor.

Çifte cinayet 7 yıldır aydınlatılamadı

Elbistan'da Akbayır Mahallesi'nde 7 yıl önce otomobilde oğlu ile arkadaşı tabancayla öldürülmüş halde bulunan baba, cinayetin aydınlanacağı günü bekliyor.

Baba Ramazan Tekin, yaptığı açıklamada, 2011'de otomobilde ölü bulunan oğlu ve arkadaşının failinin bulunamadığını söyledi.

Cinayetin yıl dönümünde açıklamada bulunan baba Ramazan Tekin, acılarının bir nebze olsun hafiflemesi için yetkililere yardım çağrısında bulundu.

Baba Tekin, "Oğlum ve arkadaşının öldürülmesinin üzerinden 7 yıl geçti. Olayın çözülmesi için bir çok kişinin ifadesine başvuruldu. Fakat hiçbir sonuç alınamadı. Oğlumun ve arkadaşının katil yada katillerinin bulunup cezalandırılmasını istiyorum" diye konuştu.

Olay

İlçede galericilik yapan 29 yaşındaki 2 çocuk babası Erhan Tekin ile arkadaşı 30 yaşındaki 4 çocuk babası Ahmet Öç, 25 Mart 2011'de Akbayır Mahallesi yakınlarında otomobilde başlarından tabancayla öldürülmüş halde bulunmuş, olayın ardından soruşturma başlatılmıştı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Önemi yok
Önemi yok - 3 hafta Önce

Başın saolsun ama şimdimi baba olduğun aklına geldi be amca oglun o kadar can yakarken nerdeydin neden o zaman haberlere çıkmıyordun neden o zaman sahiplenmiyordun elini vicdanına koy

VATANDAŞ
VATANDAŞ - 3 hafta Önce

ÇOK DEĞERLİ ABDESTLİ NAMAZLI İKİ GENÇTİ ALLAH GANİ GANİ RAHMET EYLESİN..MEKANLARI CENNET OLSUN..DAHA BİR KULU İNCİTMEDİLER.
.ACİLEN AYDINLATILMALI...

CUMA KILIÇ
CUMA KILIÇ - 3 hafta Önce

ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN

VATANDAŞ
VATANDAŞ @CUMA KILIÇ - 3 hafta Önce

CUMA BEY ÇOK ÜZÜCÜ BİR OLAY
ÇOK ÜZÜLDÜK MUTLAKA CENNETTEDİRLER..

C.Sönmez
C.Sönmez - 3 hafta Önce

Kötü şeyler hep iyilerin başına mı gelecek?

hilali
hilali - 3 hafta Önce

yaktığı canları aydınlatıp gitti kendisi sende babası hırsızlık parasıyla hacca gidip oraları mı aydınlattın hele yaktığı canları huzuru mahşerde bir hesaplaşsın Allah senide onuda aydınlatır

Sessiz Suskun
Sessiz Suskun - 2 hafta Önce

Allah rahmet eylesin çok eyi kullardi babaları cuma emmi her sene hacca geder gelir. Çocukları hırsızlık nedir bilmez kimseyi incitmezler di Tez zamanda bulunur inşAllah.