Büyükşehirden Kışlık Giysi Desteği

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Elbistan ilçesindeki ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere Milli Eğitim Müdürlüğüne kışlık ayakkabı ve mont yardımında bulundu.

Büyükşehirden Kışlık Giysi Desteği

Kış mevsiminin iyiden iyiye hissedildiği şu gündelerde kışlık giysisi bulunmayan ihtiyaç sahibi öğrencilere Büyükşehir Belediyesinden yardım eli uzandı.

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Mehmet Fetih Yanardağ, Sosyal Hizmetler Şube Müdürü, Büyükşehir Belediyesi Meclisi Üyeleri Fikri Aydın, Ali demir ve Ali Murat Duran ile birlikte Büyükşehir Belediyesi tarafından tedarik edilen kışlık ayakkabı ve montları Milli Eğitim Müdürü Kürşat Bayazıt’a teslim etti.

Yanardağ giysilerin tesliminde yaptığı açıklamada, kahramanamaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un talimatları ile ihtiyaç sahibi öğrencileri soğukta bırakmamak için kışlık giysi tedarik ettiklerini belirtti. Yanardağ, bu çalışmanın il merkezi ile bütün ilçelerde yapıldığını belirterek, ilk teslimatları gerçekleştirdiklerini, önümüzdeki günlerde de kışlık kazaklarında olduğu ikinci partinin Milli Eğitim Müdürlüklerine teslim edileceğini ifade etti.

Kışlık giysileri teslim alan Milli Eğitim Müdürü Kürşat Bayazı’tta ilçedeki ihtiyaç sahibi öğrencilere yapılan yardımlardan dolayı başta Belediye Başkanı Erkoç başta olmak üzere, Daire başkanlarına ve Meclis üyelerine katkılarından dolayı teşekkür etti. Bayazıt giysilerin ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtımının kısa süre içerisinde tamamlanacağını da sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2014, 16:57
YORUM EKLE