AK Parti Elbistan İlçe Başkanlığı'na Kısaca Yeniden Seçildi

AK Parti Elbistan İlçe Başkanlığı'na mevcut başkan Yunus Kaan Kısaca yeniden seçildi.

AK Parti Elbistan İlçe Başkanlığı'na Kısaca Yeniden Seçildi

AEL İşletme Müdürlüğü Misafir Salonu'nda gerçekleştirilen 5. olagan kongreye, TBMM İnsan Hakları Komisyon Başkanı AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Sağlam, Nevzat Pakdil, Yıldırım Ramazanoğlu, Sıtkı Güvenç, Sevde Bayazıt Kaçar, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Erkoç, İl Başkanı Metin Doğan, Elbistan Belediye Başkanı Durmuş Küçük ve partililer katıldı.
Kongrede konuşan Üstün, AK Parti kongrelerinin kardeşlik ruhu içinde gerçekleştirildiğini ifade etti.

Üstün, "Birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhundan herkes kazanıyor. Ülkemiz kazanıyor. Memleketlerimiz kazanıyor. Her memleketin ihtiyacı karşılanacak. Hizmet bizim işimiz. ama bizim sadece idealimiz bunlar değil. Suriye'deki yıkıntıların altında kalan insanlara elimizi uzatamıyorsak, Somali'de açlıktan ölen insanlara yardım elini uzatamıyorsak bir yanımız eksik kalır" dedi.

"AK Parti'nin yeter sözde kararda milletindir" diyerek yola çıktığını anlatan Üstün, "Son günlerde birazcık bu karar kısmını birazcık törpülemek isteyenler var. Aslında iktidar ortak kabul etmez, şedit kabul etmez. Biz vesayete karşı durduk. Darbe teşebbüsleri, e-muhtıralar yaşadık. Kapatma davaları ile karşı karşıya geldik. ama sizin iradenizi yere düşürmedik. Şimdi iktidar şedit kabul etmez iken bazıları biz iktidara ortak olmak istiyoruz diyorlar. Biz onlara söylüyoruz bakın bu iş yanlış, hizmet etmek istiyorsanız işte Türkiye, hizmet edebilirsiniz. Sakın ola iktidara ortak olmaya kalkışmayın. Buna izin vermeyiz. Bunu kim yaparsa yapsın. İster adına paralel yapı diyin, isterse onların yerine geçmek isteyen bazı sendikalar olsun. Hiç birine müsade etmeyeceğiz. Sizin iradenizi Ankara'da sizden teslim aldığımız gibi koruyacağız" diye konuştu.Milletvekili Nevzat Pakdil ise, çözüm süreci ve Milli Birlik ve Beraberlik projesine sonuna konuna kadar devam edeceklerini söyledi.
Elbistan Belediye Başkanı Durmuş Küçük ise göreve geldikleri günden bu yana halka hizmeti hakka hizmet olarak gördüklerini ve bu şekilde çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

İlçe Başkanı Yunus Kaan Kısaca, birlik ve beraberlik içerisinde kırgınlıkları bir kenara bırakarak, hizmete kaldıkları yerden devam edeceklerini söyledi.
Konuşmaların ardından tek listeyle gidilen seçimde Kısaca, AK Parti Elbistan İlçe Başkanlığı'na yeniden seçildi.

AK Parti'de yönetimde yer alan isimler şöyle; 

Yunus Kaan Kısaca, Cuma Pıçak, Cuma Çiftlikli, Emrah Basut, Derviş Kartal, Yusuf Bilen, Neslihan Ceran, Mehmet Kılıç, Serkan Kasapoğlu, Feride Kaya, İhsan Kılıç, Rukiye Altun, Soner Kılıç, Gülben Çolak, Muhsin Ün, Dilek Çevik, Raife Kümber, Mahmut Yılmaz, Zeki Özdemir, Fuat Bostancı, Süleyman Cihangir, Cuma Alagöz, Tahsin Şahin, Sırrı Demir, Çetin Şakalar, Alattin Özer, Cemil Can, Ahmet Özalp, Hasan Sungur, Ali Toplama.


Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2014, 15:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
fırat
fırat - 3 yıl Önce

mahir ünal bunları değiştireydi iyiydi

Ümran
Ümran - 3 yıl Önce

Hayırlı olsun

serderrrr
serderrrr - 3 yıl Önce

askerlik yapma vatan hakkında konuş daha sonra git saraykent yolunda dükkan aç yanındaki elemanın maaşını belediyeden öde oh oh sonra onra yazık yazık verilen oya yazık

fuat yardımcı
fuat yardımcı - 3 yıl Önce

YUNUS KAAN KISACAYI ÇEKEMEYEN ANTEN TAKSIN TAMAMMI ARKADAŞLAR

SİYASET
SİYASET - 3 yıl Önce

si̇yaset böyle şi̇mdi̇ si̇zi̇n işik çok sert yaniyor ki̇mler sönmedi̇ si̇zi̇nde i̇nşallah bi̇r gün yaptiklariniz bu torpi̇ller bu adaletsi̇z gümler tersi̇ne döner bür gün i̇nşallah

hayalet..!
hayalet..! - 3 yıl Önce

başkan yürekten kutluyorum çekemeyenler çatlar inşallah

Mert yeniçerioğlu
Mert yeniçerioğlu - 3 yıl Önce

Adam gibi adam , Tüm Elbistanımıza hayırlı olsun, Elbistan'a hizmet getirebilmek için gecesini gündüzüne katan bir nefer ! Kimse kusura bakmasın ! Çekemeyenler ÇANAK ANTEN TAKSINLAR

sancaktar
sancaktar - 3 yıl Önce

ekibe bak ... ???
Yunus Kaan Kısaca, Cuma Pıçak, Cuma Çiftlikli, Emrah Basut, Derviş Kartal, Yusuf Bilen, Neslihan Ceran, Mehmet Kılıç, Serkan Kasapoğlu, Feride Kaya, İhsan Kılıç, Rukiye Altun, Soner Kılıç, Gülben Çolak, Muhsin Ün, Dilek Çevik, Raife Kümber, Mahmut Yılmaz, Zeki Özdemir, Fuat Bostancı, Süleyman cihangir, Cuma Alagöz, Tahsin Şahin, Sırrı Demir, Çetin Şakalar, Alattin Özer, Cemil Can, Ahmet Özalp, Hasan Sungur, Ali Toplama.