A Termik Santralinde İş Kazası: 1 Ölü 1 Yaralı

Afşin Elbistan A Termik Santralinde üzerlerine havalandırma hattı düşen 2 işçiden biri hayatını kaybetti.

A Termik Santralinde İş Kazası: 1 Ölü 1 Yaralı

Afşin Elbistan A Termik Santralinde öğle yemeğini yiyen 2 temizlik işçisi kazan işletme bölümünden geçerken üzerlerine 12 metre yükseklikten kopan havalandırma hattı düştü. Üzerine demir parça düşen işçilerden Ali S.(47) ile Ömer Şahan(35) feci şekilde yaralandı, yaralanan işçiler 112 acil sevis ambulansı ile Elbistan Devlet Hastanesine kaldırıldı. İşçilerden Ömer Şahan yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtalımazken Ali S.'nin tedavisi sürüyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2014, 20:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
mesut kaymak
mesut kaymak - 3 yıl Önce

vefat eden kardeşimize allah rahmet etsin ailesine sabırlar versin yaralı kardeşimizede allah şifasını versin sevdiklerine bağışlasın.

almanya
almanya - 3 yıl Önce

a termik santrali çürümüş olmalıki böyle bir kaza yaşanmış. ölen işçi kardeşimize allah'tan rahmet, yaralı işçiye de acil şifalar diliyorum.

hanifi
hanifi - 3 yıl Önce

vefat eden kiş yakın akrabamdı allha rahmet eylesin mekanı cennet olsun.şu santral daha kaç kişinin canını alacak.heryeri çürümüş ve orda insan çalıştırıyorlar yazıklar olsun

lıse arkadası
lıse arkadası - 3 yıl Önce

liseyi beraber okuduğum ömer şahan kardeşim allah tan rahmet aılesıne başsağlığı dılıyorum

bırol
bırol - 3 yıl Önce

vefat eden kardeşimize allah rahmet etsin ailesine sabırlar versin yaralı kardeşimizede allah şifasını versin sevdiklerine bağışlasın. ama sunu cok merak ettım oradakı tamır bakım da gorevlı olan kısım neıs yapıyor anlamadım